Konstancin-Jeziorna[0]

Opublikowano: Konstancin-Jeziorna (www.konstancinjeziorna.pl)


Czasowa zmiana trasy autobusów linii L16

Uwaga pasażerowie! Od środy (12 października) do piątku (14 października) autobusy linii L16 kursują tylko do przystanku Bielawa-Pętla. Zmiany są czasowe i spowodowane pracami drogowymi prowadzonymi na skrzyżowaniu ul. Okrzewskiej z ul. Wiechy w Okrzeszynie.

Utrudnienia dla kierowców i pasażerów komunikacji podmiejskiej. W dniach 12–14 października 2022 r. na skrzyżowaniu ul. Okrzewskiej z ul. Wiechy w Okrzeszynie będą prowadzone prace drogowe, na zlecenie Starostwa Powiatowego w Piasecznie. W związku z tym autobusy linii L16 nie kursują do Kępy Okrzewskiej – swoją trasę kończą na przystanku Bielawa-Pętla.

Czasowo zawieszone zostało funkcjonowanie przystanków: Bielawa-OSP 04, Okrzewska I 01 i 02, Obórki 01, Obórki-Wał 01, Kępa Oborska I 01 i 52, Kępa Oborska II 01 i Okrzeszyn II 01 i 52. Dla linii L16 obowiązuje też specjalny rozkład jazdy. Ważne! Autobusy linii 264 jeżdżą według trasy podstawowej – do Kępy Okrzewskiej.

Bieżące komunikaty i aktualne rozkłady jazdy dostępne są na stronie: www.wtp.waw.pl.


Adres źródłowy: https://www.konstancinjeziorna.pl/news/transport-publiczny/czasowa-zmiana-trasy-autobusow-linii-l16


Adres źródłowy: https://www.konstancinjeziorna.pl/news/transport-publiczny/czasowa-zmiana-trasy-autobusow-linii-l16

Załączniki
  • [0] https://www.konstancinjeziorna.plhttps://www.konstancinjeziorna.pl/themes/custom/konstancin/logo.svg
  • [1] https://www.konstancinjeziorna.pl/sites/default/files/styles/aktualnosci_duze/public/obrazek/2022-10/autobus_L16.jpg?itok=SRNleN9S