Konstancin-Jeziorna[0]

Opublikowano: Konstancin-Jeziorna (www.konstancinjeziorna.pl)


Meteo alert pierwszego stopnia: Silny wiatr

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie pierwszego stopnia przed silnym wiatrem. Alert obowiązuje w powiecie piaseczyńskim w czwartek (5 stycznia) od północy do godz. 20.00. Powieje z prędkością do 45 km/h (w porywach do 80 km/h) z kierunków zachodnich.

Uwaga! IMGW wydało, między innymi dla powiatu piaseczyńskiego, ostrzeżenie pierwszego stopnia. Prognozowany jest silny wiatr o średniej prędkości od 30 km/h do 45 km/h, w porywach do 80 km/h. Mocniej powieje z kierunków zachodnich. Alert obowiązuje w czwartek (5 stycznia) od północy do godz. 20.00.

IMGW zaleca śledzenie komunikatów meteorologicznych, a służby apelują o zachowanie szczególnej ostrożności – nie parkujmy samochodów w pobliżu drzew, rusztowań, trakcji elektrycznych oraz zabezpieczmy przedmioty znajdujące się na balkonie, które mogłyby zostać porwane przez wiatr.

Do pobrania
Załącznik Size
Ostrzeżenie IMGW z 5 stycznia 2023 r. 159.57 KB

Adres źródłowy: https://www.konstancinjeziorna.pl/news/alerty-meteo/meteo-alert-pierwszego-stopnia-silny-wiatr-9


Adres źródłowy: https://www.konstancinjeziorna.pl/news/alerty-meteo/meteo-alert-pierwszego-stopnia-silny-wiatr-9

Załączniki
  • [0] https://www.konstancinjeziorna.plhttps://www.konstancinjeziorna.pl/themes/custom/konstancin/logo.svg
  • [1] https://www.konstancinjeziorna.pl/sites/default/files/styles/aktualnosci_duze/public/obrazek/2021-09/ALERT_wiatr.jpg?h=769ea85f&itok=QxF2Xptm