Konstancin-Jeziorna[0]

Opublikowano: Konstancin-Jeziorna (www.konstancinjeziorna.pl)


Bezpłatna aplikacja przypomina o wywozie odpadów

Zachęcamy mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna do korzystania z bezpłatnej aplikacji mobilnej Evenio, która zainstalowana w smartfonie przypomni o terminie wywozu odpadów komunalnych. Z takiego praktycznego udogodnienia korzysta już ponad 2 tys. osób.  

Evenio to aplikacja dla systemu Android, który posiada większość smartfonów i tabletów, oraz iOS – obsługujący urządzenia Apple, w tym iPhone i iPad. Można ją bezpłatnie pobrać ze sklepów Google Play lub AppStore. To niezwykle przydatne narzędzie – szczególnie dla zapominalskich. Aplikacja przypomni m.in. o najbliższym odbiorze odpadów komunalnych oraz poinformuje o zmianach w harmonogramie ich wywozu. Korzystanie z Evenio jest dla użytkownika całkowicie bezpłatne. Warto podkreślić, że aplikacja nie zawiera reklam.

Po zainstalowaniu jej w smartfonie zostaniemy poproszeni o określenie naszej lokalizacji: miejscowości, ulicy i numeru domu oraz o informację, czy mieszkamy w bloku czy w domu jednorodzinnym, po czym aplikacja automatycznie ściągnie aktualny harmonogram odbioru śmieci w naszym rejonie. Ważnym udogodnieniem jest też możliwość ustawienia powiadomień – możemy określić, z jakim wyprzedzeniem będziemy informowani o zbliżającym się terminie odbioru danego rodzaju odpadów. Ponadto za pomocą aplikacji można zgłosić reklamację nieodebranych śmieci. Z Evenio korzysta już 2103 mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna.

Do pobrania

Adres źródłowy: https://www.konstancinjeziorna.pl/news/srodowisko/bezplatna-aplikacja-przypomina-o-wywozie-odpadow


Adres źródłowy: https://www.konstancinjeziorna.pl/news/srodowisko/bezplatna-aplikacja-przypomina-o-wywozie-odpadow

Załączniki
  • [0] https://www.konstancinjeziorna.plhttps://www.konstancinjeziorna.pl/themes/custom/konstancin/logo.svg
  • [1] https://www.konstancinjeziorna.pl/sites/default/files/styles/aktualnosci_duze/public/obrazek/2022-07/telefon_aplikacja.jpg?h=571a2da6&itok=Wlw8K7ZQ