Konstancin-Jeziorna[0]

Opublikowano: Konstancin-Jeziorna (www.konstancinjeziorna.pl)


PGE Dystrybucja zapowiada wyłączenia prądu

PGE Dystrybucja zapowiada kolejne czasowe przerwy w dostawie energii elektrycznej. 21 marca (wtorek) prądu nie będzie na niektórych ulicach w Konstancinie-Jeziornie. Natomiast 24 marca (piątek) przerw w dostawie energii elektrycznej mogą się spodziewać mieszkańcy Słomczyna. Tradycyjnie ma to związek z pracami modernizacyjnymi sieci.

Jak informuje PGE Dystrybucja we wtorek (21 marca) w godz. 11.30–15.30 nastąpi przerwa w dostawie prądu w Konstancinie-Jeziornie przy ulicach: Kwiatowej i  Wilanowskiej 38, 40, 42, 42a, 42b, 42c. Z kolei 24 marca (piatek) wyłączenia energii elektrycznej planowane są w Słomczynie i dotyczą nieruchomości przy ulicach: Wagarowej i Śnieżnej 1, 4, 8, 10, 19, 19A.

Przerwy w dostawie energii mają związek z modernizacją sieci elektroenergetycznej. Aktualne komunikaty o przerwach w dostawach prądu w rejonie energetycznym Konstancin-Jeziorna publikowane są na stronie PGE Dystrybucja.


Adres źródłowy: https://www.konstancinjeziorna.pl/news/pge-dystrybucja-zapowiada-wylaczenia-pradu-4


Adres źródłowy: https://www.konstancinjeziorna.pl/news/pge-dystrybucja-zapowiada-wylaczenia-pradu-4

Załączniki
  • [0] https://www.konstancinjeziorna.plhttps://www.konstancinjeziorna.pl/themes/custom/konstancin/logo.svg
  • [1] https://www.konstancinjeziorna.pl/sites/default/files/styles/aktualnosci_duze/public/obrazek/2022-01/zarowka.jpg?h=c29c676c&itok=SAfdMkXV