Konstancin-Jeziorna[0]

Opublikowano: Konstancin-Jeziorna (www.konstancinjeziorna.pl)


Parking przy magistracie będzie czasowo wyłączony z użytkowania

Od piątku (26 maja) – od godz. 16.00 – do soboty (27 maja) – do godzin popołudniowych – nie będzie można korzystać z parkingu przy ul. Józefa Hlebowicza, na tyłach konstancińskiego magistratu. Ma to związek z organizacją w tym miejscu praktycznego egzaminu na kartę rowerową. Przepraszamy za utrudnienia.

Blisko 200 uczniów z konstancińskich szkół podstawowych weźmie udział w najbliższą sobotę (27 maja) w egzaminie na kartę rowerową. Umiejętności jazdy na dwóch kółkach i wykorzystania wiedzy teoretycznej w praktyce sprawdzi Straż Miejska w Konstancinie-Jeziornie. Egzamin zostanie przeprowadzony w mobilnym miasteczku ruchu drogowego, który stanie na parkingu przy ul. Józefa Hlebowicza.   

W związku z tym od piątku (26 maja) – od godz. 16.00 – do soboty (27 maja) – do godzin popołudniowych – teren ten zostanie wyłączony z użytkowania. Strażnicy miejscy proszą mieszkańców o nieparkowanie samochodów na tyłach konstancińskiego magistratu (wjazd na parking od ul. Kolejowej) i przepraszają za utrudnienia.


Adres źródłowy: https://www.konstancinjeziorna.pl/news/parking-przy-magistracie-bedzie-czasowo-wylaczony-z-uzytkowania


Adres źródłowy: https://www.konstancinjeziorna.pl/news/parking-przy-magistracie-bedzie-czasowo-wylaczony-z-uzytkowania

Załączniki
  • [0] https://www.konstancinjeziorna.plhttps://www.konstancinjeziorna.pl/themes/custom/konstancin/logo.svg
  • [1] https://www.konstancinjeziorna.pl/sites/default/files/styles/aktualnosci_duze/public/obrazek/2021-06/egzamin%20na%20kart%C4%99.jpg?h=041f2a5e&itok=kdV_truD