Konstancin-Jeziorna

Opublikowano: Konstancin-Jeziorna (www.konstancinjeziorna.pl)


Piknik z okazji Dnia Dziecka

Grafika wektorowa. Plakat promujacy Dzień Dziecka.
Data
28-05-2023r.
Godzina
13.00
Miejsce
KDK Hugonówka (polana), ul. Mostowa 15
Wstęp
bezpłatny
Treść

Zabawy i gry sportowe, warsztaty, spektakl, pokazy strażackie, dmuchańce – to tylko niektóre atrakcje jakie przygotował dla gości pikniku z okazji Dnia Dziecka Konstanciński Dom Kultury. Zapraszamy już w najbliższą niedzielę (28 maja) od godz. 13.00 do Parku Zdrojowego.

Konstanciński Dom Kultury zaprasza rodziny w okolice Hugonówki (ul. Mostowa 15) na wspólne świętowanie Dnia Dziecka. Będzie się działo ponieważ dla najmłodszych przygotowanych jest mnóstwo atrakcji, m.in. strefa zabaw sportowych, gry wielkoformatowe i warsztaty plastyczne. Nie zabraknie też pokazów strażackich, ogromnych baniek mydlanych, karuzeli, dmuchańców, a na stoiskach smakowitych obwarzanek i waty cukrowej. Na najmłodszych czeka również spektakl plenerowy teatru Bajaderka „Bardzo Dziki Zachód”. Całą imprezę zakończy pokaz tworzenia baniek mydlanych.

Program

Piknik rozpoczyna się już o godz. 13.00 i potrwa do godz. 17.00. Będzie słodko, kolorowo i wesoło. I tak, zaplanowane są:

  •   13.00–17.00 strefa gier i zabaw sportowych, gry wielkoformatowe, warsztaty plastyczne dla dzieci, strefa zabaw z animatorem;
  •   14.00 spektakl plenerowy teatru Bajaderka pt. „Bardzo Dziki Zachód”, w którym szeryf Ostre Pióro próbuje rozwikłać niecodzienne zagadki tajemniczych kradzieży;
  •   15.30 przedstawienie grupy teatralnej Ad Rem autorstwa i w reżyserii Ewy Cielesz pt. „Szare miasta”;
  •   16.00 wielki finał czyli tworzenie baniek mydlanych.

Dodatkowe atrakcje

Wszystkim zabawom, grom i przedstawieniom towarzyszyć będą m.in. pokazy strażackie Ochotniczej Straży Pożarnej Kawęczynek, warsztaty o bezpiecznym poruszaniu się na drodze poprowadzone przez Straż Miejską, karuzela, dmuchańce, food trucki i stoiska z zabawkami.

 


Adres źródłowy: https://www.konstancinjeziorna.pl/events/piknik-z-okazji-dnia-dziecka