Piknik | Konstancin-Jeziorna

Piknik

Warsztaty rodzinne

31 maja w Czernidłach z okazji nadchodzącego Dnia Dziecka odbędą się warsztaty rodzinne. Podczas tego spotkania wykonywane będą breloczki i przypinki z filcu, kolorowanych wstążeczek, spinaczy i innych przygotowanych przedmiotów. Można przynieść swoje niepotrzebne materiały filcowe, wstążeczki, kółka po zepsutych zawieszkach, koraliki oraz zniszczone breloczki, które będzie można ponownie wykorzystać. Jest to inspirowane przemianą rzeczy niepotrzebnych w prawdziwe dzieła sztuki.

Święto latawca - impreza plenerowa

Zapraszamy na rodzinne święto latawca, które odbędzie się na Łąkach Oborskich – teren za targowiskiem od strony ul. Wilanowskiej. To jedna z ostatnich imprez plenerowych w tym roku. Latawce przygotowane przez młodych modelarzy wezmą udział w Zawodach o Puchar Burmistrza Gminy Konstancin-Jeziorna oraz Dyrektora Biura Mazowieckiej Organizacji LOK. Zapraszamy całe rodziny i zachęcamy nie tylko do startu w konkursie latawców, lecz także do dopingowania zawodników i podziwiania ich prac. Latawce biorące udział w konkursie muszą być wykonane własnoręcznie.

Spotkanie z aniołami

Konstanciński Dom Kultury zaprasza na festyn „Spotkanie z aniołami". W niedzielę (19 września) od godz. 15.00 w plenerze będzie można podziwiać anielskie prace Joanny Sękowskiej-Rutki i Dominiki Piętkowskiej, zakupić książkę, płytę z piosenkami o aniołach, wesprzeć misje afrykańskie przy stoisku z pamiątkami, poznać działalność Sióstr od Aniołów i Fundacji Angeli Terrae. O godz. 16.00 rozpocznie się koncert „Piosenki oraz świadectwa o aniołach” w wykonaniu Marii Druch z zespołem. W przypadku złej pogody koncert odbędzie się w sali widowiskowej.