Sport i rekreacja | Konstancin-Jeziorna

Sport i rekreacja

Aktualności sportowe
 • Uśmiechnięta dziewczyna w stroju sportowy, na głowie ma kask. W uniesionych rękach trzyma flagę polski.
  27.07.2021

  Wiktoria Dąbrowska dwukrotną…

  Wiktoria Dąbrowska z Uczniowskiego Klubu Sportowego Zryw w Słomczynie została podwójną mistrzynią Europy w jeździe szybkiej na rolkach. Czegoś takiego jeszcze nikt w historii
 • Nastolatka z dyplomem w rękach i medalem na szyi. Stoi w hali sportowej, w której znajduje się basen. 
  20.07.2021

  Medale dla konstancinianki na…

  Są powody do dumy. Trzy medale, w tym jeden srebrny i dwa brązowe, zdobyła Maria Czubak z Integracyjnego Klubu Sportowego „Konstancin” podczas pływackich mistrzostw Polski 15-
 • Kobieta w czarnej koszulce i czarnych spodniach podczas gry w crossmintona w parku. W lewej ręce trzyma rakietkę, prawą – ma ugiętą i skierowaną do góry. W tle cztery rzeźby biegnących wilków.
  07.07.2021

  W Parku Zdrojowym zagrasz w…

  W Parku Zdrojowym można bezpłatnie zagrać w crossmintona i airbadmintona. Miłośnicy aktywnego wypoczynku i machania rakietką spotykają się dwa razy w tygodniu, w poniedziałki i
 • Grupa uśmiechniętych dzieci z dwoma opiekunami trzymającymi pluszową maskotką misia.
  18.06.2021

  Lato w mieście na sportowo –…

  Dla dzieci, które spędzą nadchodzące wakacje w domu, Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Konstancinie-Jeziornie przygotował ofertę ciekawych zajęć w ramach akcji „Lato w mieście
 • Podium, na nim stoją 3 młode dziewczyny. Na podeście z numerem 1 stoi – zawodniczka Uczniowskiego Klubu Sportowego Zryw – Wiktoria Dąbrowska. W tle widać banery reklamowe.
  16.06.2021

  18 medali na mistrzostwach Polski…

  Kolejne sukcesy zawodników Uczniowskiego Klubu Sportowego Zryw w Słomczynie. Aż 18 medali wywalczyła reprezentacja Konstancina-Jeziorny na Torowych Mistrzostwach Polski w Jeździe
 • Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji
  Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji dysponuje bogatą ofertą zajęć sportowo-rekreacyjnych oraz znacznym zapleczem (hala sportowa, sala fitness, sauna, siłownia).
  Zdjęcie hali sportowej, znajdującej się w Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji. Na podłodze narysowane są różnego rodzaju linie, wyznaczające granice boisk do gry w kosza, piłkę nożną, siatkówkę itd. Na sali odbywa się trening dzieci w piłkę nożną.
 • Obiekty sportowe i rekreacyjne
  Konstancin-Jeziorna jest wymarzonym miejscem do aktywności sportowych i czynnego spędzania wolnego czasu. Na mieszkańców i turystów czekają: siłownie plenerowe, wielofunkcyjne boiska, place zabaw, skatepark, ścieżka zdrowia.
  Metalowe urządzenia do ćwiczeń ogólnorozwojowych m.in.: orbitrek, ławka do ćwiczeń mięśni brzucha, rowerek. Urządzenia stoją w Parku Zdrojowym. Na niektórych ćwiczą ludzie, w dali widać spacerowiczów. Wokół rosną wysokie drzewa.
 • Kluby sportowe
  Siatkówka, piłka nożna, wrotkarstwo, korfball to tylko niektóre z dyscyplin sportowych, które można uprawiać w klubach działających na terenie gminy Konstancin-Jeziorna.
  Zdjęcie przedstawia około 20 wrotkarzy z Uczniowskiego Klubu Sportowego Zryw Słomczyn. Ubrani są na sportowo, mają kaski i rolki. Jadą w grupie po betonowym torze
 • Konstanciński Rower Miejski
  Konstanciński Rower Miejski to 70 jednośladów i sześć stacji. Jest on w pełni kompatybilny z warszawskim systemem Veturilo oraz z Piaseczyńskim Rowerem Miejskim i Otwockim Rowerem Miejskim.
  Duży stojak na rowery, na którym obok siebie stoi około 20 rowerów do wypożyczenia. Stojak stoi przy ścieżce spacerowej w Parku Zdrojowym.
Co? Gdzie? Kiedy?
Brak wydarzeń.