Ostrzeżenia i alerty | Konstancin-Jeziorna

Ostrzeżenia i alerty

 • Meteo alert pierwszego stopnia: Intensywne opady śniegu
  Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie przed intensywnymi opadami śniegu. Alert pierwszego stopnia obowiązuje w powiecie piaseczyńskim od godz. 22.00 w piątek (26 listopada) do godz. 12.00 w sobotę (27 listopada).
  Na górze czerwony napis meteo alert poprzedzony wykrzyknikiem. Obok niego logo Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej - niebieski okrąg z białymi literami IMGW, poniżej szary napis intensywne opady śniegu. W tle widać ludzi idących chodnikiem. Pada na nich śnieg.
 • Meteo alert pierwszego stopnia: silny wiatr
  Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie przed silnym wiatrem, który w porywach może osiągać nawet 80 km/h. Alert pierwszego stopnia obowiązuje w powiecie piaseczyńskim od godz. 19.00 w piątek (19 listopada) do godz. 4.00 w sobotę…
  Na górze czerwony napis meteo alert poprzedzony wykrzyknikiem. Obok niego logo Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej - niebieski okrąg z białymi literami IMGW, poniżej szary napis silny wiatr. W tle postać z rozwianymi włosami próbująca utrzymać wygięty w górę parasol.
 • Meteo alert pierwszego stopnia: gęsta mgła
  Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał dwa ostrzeżenia przed gęstą mgłą. Alerty pierwszego stopnia obowiązują w powiecie piaseczyńskim od czwartku (11 listopada) do soboty (13 listopada). Apelujemy do kierowców i pieszych o zachowanie…
  Grafika wektora: po lewej stronie tekst – ostrzeżenie meteorologiczne Instytutu Meteorologi i Gospodarki Wodnej.
 • Meteo alert pierwszego stopnia: silny wiatr
  Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie przed silnymi wiatrami. Alert pierwszego stopnia obowiązuje w powiecie piaseczyńskim od godz. 22.00 w czwartek (23 września) do godz. 12.00 w piątek (24 września). Służby apelują o…
  Na górze czerwony napis meteo alert poprzedzony wykrzyknikiem. Obok niego logo Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej - niebieski okrąg z białymi literami IMGW, poniżej szary napis silny wiatr. W tle postać z rozwianymi włosami próbująca utrzymać wygięty w górę parasol.
 • Meteo alert: przekroczenie stanów ostrzegawczych
  Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega, że w związku z dalszym spływem wód opadowych i z prognozowanymi intensywnymi opadami deszczu w zlewniach Pilicy i Jeziorki mogą wystąpić wzrosty stanu wód. Alert drugiego stopnia obowiązuje od 31…
  Na górze czerwony napis meteo alert poprzedzony wykrzyknikiem. Obok niego logo Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej – niebieski okrąg z białymi literami IMGW, poniżej niebieski napis: gwałtowne wzrosty stanów wód. W tle rwąca rzeka.
 • Meteo alert drugiego stopnia: Intensywne opady deszczu
  Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie przed intensywnymi opadami deszczu. Alert drugiego stopnia obowiązuje w powiecie piaseczyńskim w godz. 06.51–18.00 we wtorek (24 sierpnia). 
  Na górze czerwony napis meteo alert poprzedzony wykrzyknikiem. Obok niego logo Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej - niebieski okrąg z białymi literami IMGW, poniżej szary napis intensywne opady deszczu. W tle widać krople deszczu, które spadają na ulice.