Platforma przetargowa | Konstancin-Jeziorna

Platforma przetargowa

Platforma przetargowa gminy Konstancin-Jeziorna to narzędzie do prowadzenia postępowań o udzielenie zamówień publicznych przy użyciu środków komunikacji elektronicznej.

Platforma umożliwia m.in. komunikację pomiędzy zamawiającym a wykonawcami oraz składanie ofert w postaci elektronicznej, w sposób gwarantujący zachowanie najwyższych standardów bezpieczeństwa.

Rejestracja wykonawców

Jeśli chcą Państwo brać udział w postępowaniach prowadzonych przez gminę Konstancin-Jeziorna, zachęcamy do zapisania się do grup wykonawców. W tym celu należy odwiedzić zakładkę „Rejestracja” i wypełnić znajdujący się tam formularz. Platforma przetargowa dostępna jest na stronie: konstancinjeziorna.logintrade.net. Zapraszamy do współpracy.

Wsparcie techniczne

W przypadku pytań prosimy o kontakt (pon.–pt. w godz. 8.00–16.00) z centrum wsparcia technicznego dla wykonawców, którego pracownicy udzielą niezbędnych informacji związanych m.in. z procesem rejestracji czy innymi aspektami technicznymi platformy. Pomoc udzielana jest telefonicznie (71 787 35 34) lub mailowo (helpdeskatlogintrade [dot] net). Właścicielem platformy zakupowej jest Logintrade S.A.
 

 

Autor
Patryk Siepsiak