System Powiadamiania SMS | Konstancin-Jeziorna

System Powiadamiania SMS

Na zdjęciu młoda uśmiechnięta kobieta (długie czarne włosy, ubrana jest w dżinsową koszulę), która w prawej ręce trzyma telefon komórkowym. Na wyświetlaczu telefonu widać wiadomości od Konstancińskiego Systemu Powiadamiania SMS.

W gminie Konstancin-Jeziorna działa System Powiadamiania SMS. Jeśli chcesz bezpłatnie otrzymywać na swój telefon komórkowy informacje o wydarzeniach, komunikaty oraz ostrzeżenia pogodowe, wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy. Można to zrobić online lub osobiście w Urzędzie Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna.

System Powiadamiania SMS jest bezpłatnym kanałem przekazu informacji skierowanym w szczególności do mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna. 

Zapisz się

Aby otrzymywać ostrzeżenia pogodowe, komunikaty urzędowe lub zapowiedzi wydarzeń kulturalnych i sportowych, należy wyrazić zgodę na umieszczenie swojego numeru telefonu w bazie SMS Urzędu Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna. Można zrobić to online, wypełniając poniższy formularz, lub osobiście, zostawiając wypełniony i podpisany druk (do pobrania poniżej) w kancelarii UMiG (ul. Piaseczyńska 77, w godzinach pracy urzędu). 

Najważniejsze informacje

Urząd będzie przekazywał wyłącznie najważniejsze informacje z kategorii określonej przy rejestracji, a ich częstotliwość nie będzie uciążliwa dla odbiorcy. Systemem SMS zarządza Wydział Promocji i Współpracy Zagranicznej konstancińskiego magistratu.