Konstancin-Jeziorna

Opublikowano: Konstancin-Jeziorna (www.konstancinjeziorna.pl)


Ukazał się nowy numer „Biuletynu Informacyjnego Gminy”

Ukazał się nowy, pierwszy w tym roku, numer „Biuletynu Informacyjnego Gminy Konstancin-Jeziorna”. Piszemy w nim m.in. o budżecie na 2024 rok, pensjach nauczycieli, działalności Klubu Senior+ oraz podsumowujemy zmiany, jakie w ostatnich latach zaszły w naszej gminie. Zachęcamy do lektury.

„Biuletyn Informacyjny Gminy Konstancin-Jeziorna” jest czasopismem samorządowym, które ukazuje się na rynku wydawniczym od dziesięciu lat. W piątek (23 lutego) do dystrybucji trafił jego kolejny, pierwszy w tym roku, numer. Piszemy w nim m.in. o budżecie na 2024 r., pensjach nauczycieli zatrudnionych w gminnych placówkach oświatowych, funduszu sołeckim oraz pracowitym roku strażników miejskich. Znajdziecie w nim także pierwszą część podsumowania zmian, jakie w ostatnich latach zaszły w naszej gminie. Zachęcamy do lektury.

Bezpłatne egzemplarze biuletynu dostępne są m.in. w Urzędzie Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna (ul. Piaseczyńska 77), gminnych jednostkach organizacyjnych oraz w wybranych sklepach i punktach usługowych. Biuletyn w wersji elektronicznej można pobrać poniżej.

Do pobrania

Adres źródłowy: https://www.konstancinjeziorna.pl/news/ukazal-sie-nowy-numer-biuletynu-informacyjnego-gminy-1