Konstancin-Jeziorna

Opublikowano: Konstancin-Jeziorna (www.konstancinjeziorna.pl)


Kino Hugonówka: Film „Poprzednie życie”

Grafika promująca film
Data
09-03-2024r.
Godzina
19.00
Miejsce
KDK Hugonówka, ul. Mostowa 15
Wstęp
płatny
Treść

Konstanciński Dom Kultury (ul. Mostowa 15) zaprasza w sobotę (9 marca) na dramat pt. „Poprzednie życie”. Start o godz. 19.00. Bilety w cenie 20 zł do nabycia w kasie KDK oraz online.

„Poprzednie życie” to love story, która z lekkością i wdziękiem definiuje na nowo zasady ekranowego romansu, rozkochując w sobie widzów. To na wskroś współczesny film, który goi złamane serca, daje szansę miłości, godzi przeszłość z przyszłością, uczy rozstawać się bez gniewu i z nadzieją na nowy początek.

Nora (Greta Lee) i Hae Sung (Teo Yoo) dorastali razem w Korei Południowej. Rozdzieleni przez los jako dzieci, odnajdują się po latach dzięki mediom społecznościowym. W końcu miłosna i migrancka odyseja zaprowadzi oboje do Nowego Jorku. Nora jest już wtedy mężatką, a Hae Sung świeżo upieczonym singlem. „Co by było, gdyby?” – to pytanie nie przestaje kołatać w ich głowach. A także w głowie męża Nory (John Magaro), zaskoczonego nagłą wizytą Koreańczyka.

„Poprzednie życie” przywołuje ducha trylogii Richarda Linklatera i najlepszych nowojorskich opowieści filmowych. Historii rozpiętej między Nowym Jorkiem i Seulem, nowoczesną technologią i upragnionym dotykiem, wspomnieniami i teraźniejszością, towarzyszą echa buddyjskiej refleksji nad przeznaczeniem i duchowym wymiarem relacji. .

Bilety w cenie 20 zł do nabycia w kasie KDK oraz online na stronie: Kup bilet.

 

 

 

 

 

 

 


Adres źródłowy: https://www.konstancinjeziorna.pl/events/kino-hugonowka-film-poprzednie-zycie