Kino | Konstancin-Jeziorna

Kino

Film „Johnny" – opowieść o miłości do świata i człowieka

Konstanciński Dom Kultury (ul. Mostowa 15) zaprasza na poruszający, skrzący mądrością i humorem film „Johnny" w reżyserii Daniela Jaroszka.

Jest to oparta na prawdziwej historii opowieść o miłości do świata i drugiego człowieka oraz o tym, że każdy zasługuje na drugą szansę. Gdy Patryk dostaje ją od ks. Jana Kaczkowskiego, nie podejrzewa nawet, jak odmieni to jego życie. Występują: Dawid Ogrodnik, Piotr Trojan, Magdalena Czerwińska.

Maraton filmowy – magiczne światy, odległe planety

To będzie bezsenna noc, pełna przygód i międzyplanetarnych podróży! Zapraszamy 20 stycznia 2023 r. do Hugonówki na Maraton Filmowy.

Wyrusz w podróż na odległe planety, przeżyj przygodę, zachwyć się! Tym razem zapraszamy na maraton z filmami science-fiction. Zapowiada się niezwykły, magiczny wieczór więc zapnijcie pasy i w drogę! Ku wielkiej filmowej przygodzie. Informacje o tytułach filmów można uzyskać bezpośrednio w KDK Hugonówka lub pod nr. tel. 22 484 20 20.

Maraton filmowy – Historie nićmi szyte

Historie nićmi szyte – to  tytuł kolejnego maratonu filmowego w Konstancińskim Domu Kultury.

W piątek (16 grudnia) na kolejny maraton filmowy zaprasza Konstanciński Dom Kultury. Będą filmy o wielkich kreatorach mody, projektantach i ich rodzinnych perypetiach- miłościach, zdradach, pieniądzach. W sali kinowej KDK (ul. Mostowa 15) czeka na widzów bezsenna noc, ale pełna emocji i niezapomnianych wrażeń. Start o godz. 19.00.

Informacja o tytułach filmów bezpośrednio w kasie KDK lub tel. (22) 484 20 20.

 

 

 

 

 

Maraton „Filmowe podróże”

To będzie bezsenna noc! Wprost z kinowej sali Hugonówki  widzowie przeniosą się tam gdzie świeci słońce, króluje dobra kuchnia, a o romanse nie trudno. Będzie mnóstwo pozytywnych emocji i ekscytujących przygód. Konstanciński Dom Kultury przygotował trzy filmy, które przypomną o wakacyjnych podróżach i poprawią nastrój w jesienny wieczór.