Kino | Konstancin-Jeziorna

Kino

Kino Hugonówka: Film „Cicha dziewczyna”

Konstanciński Dom Kultury (ul. Mostowa 15) zaprasza na irlandzki film pt. „Cicha dziewczyna” w reżyserii Colma Bairéad.

22 września (piątek) o godz. 19.00 w Konstancińskim Domu Kultury będzie można zobaczyć przepiękny, nastrojowy, zrealizowany w zjawiskowych irlandzkich plenerach debiut Colma Bairéada – film nominowany do Oscara „Cicha dziewczyna”, który pokazuje, że czasami najmniejsze historie poruszają najbardziej.

Letni Seans Filmowy: Wieczór z muzyczną niespodzianką

Konstanciński Dom Kultury Hugonówka zaprasza w czwartek (24 sierpnia) na Letni Seans Filmowy. Od godz. 19.00 startuje wieczór z muzyczną królewską niespodzianką,

Hugonówka proponuje wieczór muzycznych i kinowych doznań. W ramach Letniego Seansu Filmowego wyświetlony zostanie film muzyczny, który będzie niespodzianką. Informację o tytule można uzyskać w kasie KDK lub pod nr. tel. 22 484 20 20. Wstęp wolny.

Letni seans filmowy: Jak wywołałem byłą żonę

Konstanciński Dom Kultury (ul. Mostowa 15) zaprasza przez całe wakacje na „Letnie Seanse Filmowe”. Filmy będą wyświetlane w co drugi czwartek miesiąca, o godz. 19.00.

6 lipca w KDK komedia pt. „Jak wywołałem byłą żonę”. To historia Ruth i Charlesa, którzy biorą udział w seansie spirytystycznym, w podczas którego przypadkowo zostaje przywołany duch byłej żony Charlesa. Od tej pory wszyscy muszą radzić sobie z zaskakującym miłosnym trójkątem.
 
 

 

Maraton filmowy: Magia francuskiego kina

W piątek (19 maja) Konstanciński Dom Kultury (ul. Mostowa 15) i Instytut Francuski zapraszają na maraton filmowy z rewelacyjnym kinem znad Sekwany.

Widzów czeka bezsenna noc, pełna emocji i niezapomnianych wrażeń. Będzie subtelnie, inteligentnie i wesoło. Wyświetlone zostaną mało znane filmy, ale za to ze świetnie napisanymi dialogami i wspaniałą grą aktorską. Będą to: „Pokój 212” (reż. Christophe Honoré, 2019 r.), „Dzieci, praca, dron” (reż. Bruno Podalydès, 2020 r.) oraz „Wrócić” (reż. Jessica Palud, 2019 r.)

Start o godz. 19.00. Wstęp wolny

 

Maraton filmowy: Z kroplą adrenaliny

W piątek (31 marca) Konstanciński Dom Kultury (ul. Mostowa 15) zaprasza na maraton filmowy.

Widzów czeka bezsenna noc, ale pełna emocji i niezapomnianych wrażeń. Będą to filmy z delikatnym mrugnięciem oka i kroplą adrenaliny. Coś akurat na prima aprilis. Start o godz. 19.00. Wstęp wolny. Informacja o tytułach bezpośrednio w kasie KDK lub telefonicznie pod nr 22 484 20 20