Filmy | Konstancin-Jeziorna

Filmy

Kino Plenerowe: Vabank

Konstanciński Dom Kultury zaprasza na Kino Plenerowe na polanie przy Hugonówce (ul. Mostowa 15). Najbliższy seans odbędzie się 3 września. Wyświetlony zostanie film „Vabank”, w reżyserii Juliusza Machulskiego. 40 lat temu Juliusz Machulski zadebiutował filmem „Vabank”, który zapisał się w historii naszej kinematografii, a jednemu z najlepszych polskich reżyserów utorował drogę do wielkiej kariery i zapewnił miejsce w panteonie filmowców. Ponadczasowa komedia kryminalna przenosi nas do Warszawy lat 30. Poznajemy Kasiarza Kwinto, który planuje brawurowy skok na bank.

Odebrano mi młodość – Wspomnienia Powstańców Warszawskich

Konstanciński Dom Kultury zaprasza na pokaz filmu „Odebrano mi młodość – Wspomnienia Powstańców Warszawskich”. Film powstał z inicjatywy Joanny Jasitczak – wolontariuszki Domu Wsparcia dla Powstańców Warszawskich, z wykształcenia historyka i filmowca, która postanowiła uwiecznić wspomnienia Powstańców, usłyszanych podczas rozmów. Film opowiada historię siedmiu Powstańców Warszawskich.

Kino Plenerowe: Faworyta

Konstanciński Dom Kultury zaprasza na Kino Plenerowe na polanie przy Hugonówce (ul. Mostowa 15). Seanse odbywają się w każdy piątek sierpnia (godz. 21.00). Najbliższy odbędzie się już 20 sierpnia. Wyświetlony zostanie film „Faworyta” w reżyserii Jorgosa Lantimosa. Reżyser przedstawia losy królowej Anny Stuart, która zasiadała na brytyjskim tronie na początku stulecia. Schorowana władczyni rządziła krajem za pośrednictwem bliskich sobie doradców. Wśród nich znajdowała się lady Sarah Churchill, najbliższa przyjaciółka i powierniczka monarchini.

Kino Plenerowe: Czerwona jaskółka

Konstanciński Dom Kultury zaprasza na Kino Plenerowe na polanie przy Hugonówce (ul. Mostowa 15). Seanse odbywają się w każdy piątek sierpnia (godz. 21.00). Najbliższy odbędzie się już 13 sierpnia. Wyświetlony zostanie film „Czerwona jaskółka” z Jennifer Lawrence w roli głównej. Rasowa sensacja w gwiazdorskiej obsadzie. Akcja, napięcie i emocje gwarantowane.

Kino Plenerowe: Le Mans ’66

Konstanciński Dom Kultury zaprasza na Kino Plenerowe na polanie przy Hugonówce (ul. Mostowa 15). Seanse odbywają się w każdy piątek sierpnia (godz. 21.00). Najbliższy odbędzie się już 6 sierpnia. Wyświetlony zostanie film Le Mans ’66 w reżyserii Jamesa Mangolda. To niezwykle efektowny film inspirowany prawdziwymi wydarzeniami, które rozegrały się podczas legendarnego wyścigu samochodowego. Gwiazdorska obsada, ryk silników, widowiskowe ujęcia, zawrotna prędkość, zapierające dech w piersiach sceny oraz przepiękne sportowe samochody.

Kino Plenerowe: Ojcowie i córki

Konstanciński Dom Kultury zaprasza na Kino Plenerowe na polanie przy Hugonówce (ul. Mostowa 15). Seanse odbywają się w każdy piątek lipca (godz. 21.30) i sierpnia (godz. 21.00). Najbliższy odbędzie się w piątek 30 lipca o godz. 21.30. Wyświetlony zostanie film „Ojcowie i córki” Gabriele Muccino. 30-letnia Katie nie potrafi poradzić sobie z przeszłością.

Kino Plenerowe: (Nie)znajomi

Konstanciński Dom Kultury zaprasza na Kino Plenerowe na polanie przy Hugonówce (ul. Mostowa 15). Seanse odbywają się w każdy piątek lipca (godz. 21.30) i sierpnia (godz. 21.00). Najbliższy odbędzie się w piątek 23 lipca o godz. 21.30. Wyświetlony zostanie film (Nie)znajomi, remake włoskiego hitu „Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie” w reżyserii Paolo Genovese.

Kino Plenerowe: Solaris

Konstanciński Dom Kultury zaprasza na Kino Plenerowe na polanie przy Hugonówce (ul. Mostowa 15). Seanse odbywają się w każdy piątek lipca (godz. 21.30) i sierpnia (godz. 21.00). Najbliższy odbędzie się w piątek 16 lipca o godz. 21.30. Wyświetlony zostanie film „Solaris” zrealizowany przez nagrodzonych Oscarami twórców: Stevena Soderbergha i Jamesa Camerona. Adaptacja słynnej powieści Stanisława Lema to niezwykła, głęboko poruszająca opowieść o miłości i odkupieniu.

Kino Plenerowe: Na noże

Konstanciński Dom Kultury zaprasza na Kino Plenerowe na polanie przy Hugonówce (ul. Mostowa 15). Seanse odbywają się w każdy piątek lipca (godz. 21.30) i sierpnia (godz. 21.00). Najbliższy odbędzie się w piątek 9 lipca o godz. 21.30. Wyświetlony zostanie film „Na noże” amerykański kryminał z 2019 r. wyprodukowany i wyreżyserowany przez Riana Johnsona. Zyskał on uznanie krytyków za scenariusz, reżyserię i grę aktorską. Wstęp wolny.