Kino | Konstancin-Jeziorna

Kino

Kino festiwalowe: Najlepsze filmy z czerwonego dywanu

„Kino festiwalowe” to nowy cykl filmowy, w którym są wyświetlane różnorodne tytuły pokazywane i nagradzane na festiwalach filmowych. Kwietniowy repertuar z pewnością przypadnie do gustu nie tylko kinomanom. I tak:

  • 12 kwietnia – „Falcon Lake” (2023 r., reż. Charlotte Le Bon);
  • 19 kwietnia – „Lęk” (2023 r., reż. Sławomir Fabicki);
  • 26 kwietnia – „Koliber” (2022 r., reż. Francesca Archibugi).

Bilety w cenie: 20 zł lub karnet na cały miesiąc (3 filmy w cenie 2) do kupienia w kasie KDK i na hugonowka.pl.

Kino festiwalowe: Najlepsze filmy z czerwonego dywanu

Konstanciński Dom Kultury (ul. Mostowa 15) zaprasza w marcu i w kwietniu na cykl, w którym są wyświetlane różnorodne tytuły pokazywane i nagradzane na festiwalach filmowych.

W najbliższych tygodniach zobaczymy:
1 marca – „Ennio” (2022 r., reż. Giuseppe Tornatore),
15 marca – „Doppelgänger. Sobowtór” (2023 r., reż. Jan Holoubek),
22 marca – „Alcarràs” (2022 r., reż. Carla Simón),
12 kwietnia – „Falcon Lake” (2023 r., reż. Charlotte Le Bon).
Początek projekcji zawsze o godz. 19.00.

Kino Festiwalowe: film „Reality”

Konstanciński Dom Kultury zaprasza na kolejny film z cyklu „Kino Festiwalowe”, w którym wyświetlane są różnorodne filmy nagradzane na festiwalach filmowych.

Filmowa bohaterka o imieniu Reality jest młodą tłumaczką. Życie ma poukładane i pełne rutyny – po pracy prowadzi zajęcia jogi, robi zakupy, sączy mrożoną kawę i publikuje selfie. Mimo to jest pełna sprzeczności. Pewnego dnia agenci FBI  przeszukują jej dom.

Pokaz filmu: „Kochanica Króla Jeanne du Barry”

W najbliższy weekend (17 i 18 lutego) zapraszamy do Konstancińskiego Domu Kultury na huczne obchody imienin hr. Konstancji Skórzewskiej z Potulickich, matki założyciela Konstancina hr. Witolda Skórzewskiego. W programie wiele atrakcji, m.in. warsztaty, spotkania i koncert. I tak m.in. w sobotę o godz. 19.00 odbędzie się pokaz filmu  „Kochanica Króla Jeanne du Barry”.

Kino Festiwalowe: „Niebezpieczni Dżentelmeni”

Kino Festiwalowe organizowane przez Konstanciński Dom Kultury (ul. Mostowa 15) zaprasza w piątek (2 lutego) na nagradzaną komedię kryminalną – czyli film pt. „Niebezpieczni Dżentelmeni”. Start o godz. 19.00. Bilety w cenie 20 zł do nabycia w kasie KDK oraz online.

Akcja filmu rozgrywa się w Zakopanym w 1914 r. Czterech artystów budzi się po szalonej, narkotycznej imprezie nie dość, że zamieszani w rewolucyjną intrygę, to jeszcze z trupem na kanapie.

Filmowe ferie w Hugonówce

Konstanciński Dom Kultury zaprasza na filmowe ferie do Hugonówki.

Podczas ferii zimowych zapraszamy dzieci na kinowe przedpołudnie. W każdą środę ferii o godz. 10.00 w Hugonówce będą wyświetlane filmy animowane. Nie możemy zdradzać tytułów, ale mamy nadzieję, że nasze filmowe niespodzianki z pewnością przypadną dzieciom do gustu i umilą zimowy wypoczynek. Informacje o tytułach bezpośrednio w kasie KDK lub pod nr. tel.  22 484 20 20.