Konstanciński Przejazd Rowerowy ulicami miasta | Konstancin-Jeziorna

Konstanciński Przejazd Rowerowy ulicami miasta

16-09-2021

W sobotę (18 września) odbędzie się Konstanciński Przejazd Rowerowy. Start o godz. 16.00 przy Urzędzie Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna od strony ul. Kolejowej. Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Violet Kiwi. 

Fundacja Violet Kiwi organizuje Konstanciński Przejazd Rowerowy. Odbędzie się on w sobotę (18 września). Miłośnicy dwóch kółek spotykają się o godz. 16.00 przy Urzędzie Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna od strony ul. Kolejowej.

Udział w przejeździe jest bezpłatny. Do pokonania będzie trasa o długości około 10 km po ulicach Konstancina-Jeziorny (Kolejowa, Skolimowska, Warszawska, Piłsudskiego, Warecka, Potulickich, Graniczna, Prusa, Wojewódzka, Oborska, Sanatoryjna, Piasta, Żeromskiego, Sobieskiego, Mickiewicza, Wilanowska, Wojska Polskiego, Mirkowska, Bielawska). Zakończenie przejazdu planowane jest przy skateparku na ul. Bielawskiej.

Po nim, w Składzie Towarów Wiejskich w Habdzinie, planowane jest spotkanie i dyskusja z aktywistami rowerowymi z Warszawy i innych miast. Organizatorami wydarzenia są Fundacja Violet Kiwi, Rowerolucja Konstancin, Skład Towarów Wiejskich, Zielone Mazowsze. Więcej informacji dostępnych jest na profilu facebookowym Fundacji Violet Kiwi

Autor
Agnieszka Jarzębska-Isio

Najnowsze aktualności

  • Trzy osoby pakują do kartonowych pudełek artykuły spożywcze i higieniczne.

    Wspólna akcja pomocowa dla ukraińskich rodzin

    Supermarket Auchan w Konstancinie-Jeziornie, za pośrednictwem OSP Bielawa, przekazał dary rzeczowe dla uchodźców z Ukrainy. Swoją cegiełkę dołożyli także pracownicy Urzędu Miasta i Gminy. Artykuły spożywcze i higieniczne trafiły do osób, które zwróciły się do magistratu o pomoc.
  • Plakat z grafiką rzeki i konurem drzewa. Tytuł: Święto wody

    Rzeka Mała źródłem inspiracji dla Święta Wody

    W niedzielę (29 maja) w Hugonówce odbędzie się Święto Wody, wydarzenie inspirowane nurtem rzeki Małej. W programie znajdą się m.in. warsztaty dla dzieci, spacer przyrodniczo-edukacyjny, pokaz filmu, wystawa fotografii oraz spotkania autorskie. Wszystko to z troski o wodne ekosystemy.