Konstanciński Przejazd Rowerowy ulicami miasta | Konstancin-Jeziorna

Konstanciński Przejazd Rowerowy ulicami miasta

16-09-2021

W sobotę (18 września) odbędzie się Konstanciński Przejazd Rowerowy. Start o godz. 16.00 przy Urzędzie Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna od strony ul. Kolejowej. Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Violet Kiwi. 

Fundacja Violet Kiwi organizuje Konstanciński Przejazd Rowerowy. Odbędzie się on w sobotę (18 września). Miłośnicy dwóch kółek spotykają się o godz. 16.00 przy Urzędzie Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna od strony ul. Kolejowej.

Udział w przejeździe jest bezpłatny. Do pokonania będzie trasa o długości około 10 km po ulicach Konstancina-Jeziorny (Kolejowa, Skolimowska, Warszawska, Piłsudskiego, Warecka, Potulickich, Graniczna, Prusa, Wojewódzka, Oborska, Sanatoryjna, Piasta, Żeromskiego, Sobieskiego, Mickiewicza, Wilanowska, Wojska Polskiego, Mirkowska, Bielawska). Zakończenie przejazdu planowane jest przy skateparku na ul. Bielawskiej.

Po nim, w Składzie Towarów Wiejskich w Habdzinie, planowane jest spotkanie i dyskusja z aktywistami rowerowymi z Warszawy i innych miast. Organizatorami wydarzenia są Fundacja Violet Kiwi, Rowerolucja Konstancin, Skład Towarów Wiejskich, Zielone Mazowsze. Więcej informacji dostępnych jest na profilu facebookowym Fundacji Violet Kiwi

Autor
Agnieszka Jarzębska-Isio

Najnowsze aktualności

  • Maszyna podczas frezowania jezdni asfaltowej, w tle nogi pracowników.

    Frezowanie jezdni i nowy asfalt, będą utrudnienia w ruchu

    Najpierw frezowanie, później nowy asfalt. Rusza remont ul. Podlaskiej w Parceli i ul. Kopernika, na odcinku od ul. Wilanowskiej do ul. Sobieskiego, w Konstancinie-Jeziornie. W związku z zaplanowanymi pracami prosimy kierowców o nie parkowanie samochodów na wspomnianych ulicach w dniach: 29
  • Mężczyzna, kominiarz stoi na dachu. Ubrany jest w czarną kurtkę, na głowie ma czarny kapelusz. Na plecy ma zarzucone urządzenie do czyszczenia kominów z drutami ułożonymi w okrąg. W tle domy jednorodzinne i błękitne niebo.

    Kominiarze przypominają o okresowych przeglądach

    Sezon grzewczy ruszył na dobre. Warto więc przypomnieć właścicielom i zarządcom budynków o ciążących na nich obowiązkach związanych z bezpiecznym użytkowaniem przewodów kominowych. Zachęcamy do zapoznania się z komunikatem Krajowej Izby Kominiarzy.