Sport i rekreacja | Konstancin-Jeziorna

Sport i rekreacja

Aktualności sportowe
 • 15 kobiet, siatkarek stoi w trzech rzędach na sali gimnastycznej. Ubrane są w niebieskie koszulki. Każda ma złoty medal na szyi. Jedna trzyma w ręku duży puchar.
  06.10.2021

  Konstancińskie siatkarki wygrały…

  Świetny występ naszych siatkarek w turnieju Esperanto Cup 2021. Zawodniczki ze Stowarzyszenia Piłki Siatkowej Konstancin-Jeziorna stanęły na najwyższym stopniu podium. Rozgrywki
 • Około trzydzieści osób stoi obok siebie w grupie – kobiety i mężczyźni. Niektórzy mają podniesione ręce do góry. Z przodu stoi czterech mężczyzn. Jeden z nich ma w ręku mikrofon, drugi trzyma w rękach przenośny keyboard. W tle jest boisko do piłki nożnej.
  29.09.2021

  Tataspartakiada w Lesznowoli już w…

  Stowarzyszenie Dobra Wola już po raz 16. organizuje Tataspartakiadę. Piknik sportowo-rodzinny odbędzie się w sobotę (2 października) na stadionie przy Zespole Szkolno-
 • Grafika. Niebieskie tło, na środku zdjęcie rowerzystów jadących po ulicy. Nad nimi napis: Konstanciński Przejazd Rowerowy i szczegółowe dane, które powielone są w treści artykułu.
  16.09.2021

  Konstanciński Przejazd Rowerowy…

  W sobotę (18 września) odbędzie się Konstanciński Przejazd Rowerowy. Start o godz. 16.00 przy Urzędzie Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna od strony ul. Kolejowej. Organizatorem
 • Las, ścieżka na niej około 10 osób w różnym wieku. Spacerują z kijami.
  15.09.2021

  Spacery z kijami po Chojnowskim…

  17 i 24 września Stowarzyszenie Werwa organizuje spacery z kijami po Chojnowskim Parku Krajobrazowym. Start o godz. 17.00 z parkingu przy ul. Od Lasu 23. Obowiązują zapisy.
 • Trzy osoby stoją obok siebie w rzędzie – młoda dziewczyna z długimi blond włosami, kobieta w średnim wieku oraz młoda kobieta. Każda w rękach trzyma bukiet kolorowych kwiatów i torbę prezentową ze zdjęciem Urzędu Miasta i napisem Konstancin-Jeziorna.
  08.09.2021

  Mistrzyni Europy uhonorowana przez…

  Burmistrz gminy Konstancin-Jeziorna uhonorował Wiktorię Dąbrowską, podwójną mistrzynię Europy w jeździe szybkiej na rolkach. Zawodniczka Uczniowskiego Klubu Sportowego Zryw w
 • Sala fitness. Dwie kobiety siedzą na podłodze, przed sobą mają duże kolorowe piłki. Wykonują ćwiczenia. Między nimi stoi instruktorka.
  06.08.2021

  Nowy sezon zajęć sportowych coraz…

  Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Konstancinie-Jeziornie przygotowuje się do nowego sezonu. We wrześniu wrócą znane i lubiane zajęcia dla dzieci i młodzieży, dorosłych oraz
 • Uśmiechnięta dziewczyna w stroju sportowy, na głowie ma kask. W uniesionych rękach trzyma flagę polski.
  27.07.2021

  Wiktoria Dąbrowska dwukrotną…

  Wiktoria Dąbrowska z Uczniowskiego Klubu Sportowego Zryw w Słomczynie została podwójną mistrzynią Europy w jeździe szybkiej na rolkach. Czegoś takiego jeszcze nikt w historii
 • Nastolatka z dyplomem w rękach i medalem na szyi. Stoi w hali sportowej, w której znajduje się basen. 
  20.07.2021

  Medale dla konstancinianki na…

  Są powody do dumy. Trzy medale, w tym jeden srebrny i dwa brązowe, zdobyła Maria Czubak z Integracyjnego Klubu Sportowego „Konstancin” podczas pływackich mistrzostw Polski 15-
 • Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji
  Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji dysponuje bogatą ofertą zajęć sportowo-rekreacyjnych oraz znacznym zapleczem (hala sportowa, sala fitness, sauna, siłownia).
  Zdjęcie hali sportowej, znajdującej się w Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji. Na podłodze narysowane są różnego rodzaju linie, wyznaczające granice boisk do gry w kosza, piłkę nożną, siatkówkę itd. Na sali odbywa się trening dzieci w piłkę nożną.
 • Obiekty sportowe i rekreacyjne
  Konstancin-Jeziorna jest wymarzonym miejscem do aktywności sportowych i czynnego spędzania wolnego czasu. Na mieszkańców i turystów czekają: siłownie plenerowe, wielofunkcyjne boiska, place zabaw, skatepark, ścieżka zdrowia.
  Metalowe urządzenia do ćwiczeń ogólnorozwojowych m.in.: orbitrek, ławka do ćwiczeń mięśni brzucha, rowerek. Urządzenia stoją w Parku Zdrojowym. Na niektórych ćwiczą ludzie, w dali widać spacerowiczów. Wokół rosną wysokie drzewa.
 • Kluby sportowe
  Siatkówka, piłka nożna, wrotkarstwo, korfball to tylko niektóre z dyscyplin sportowych, które można uprawiać w klubach działających na terenie gminy Konstancin-Jeziorna.
  Zdjęcie przedstawia około 20 wrotkarzy z Uczniowskiego Klubu Sportowego Zryw Słomczyn. Ubrani są na sportowo, mają kaski i rolki. Jadą w grupie po betonowym torze
 • Konstanciński Rower Miejski
  Konstanciński Rower Miejski to 70 jednośladów i sześć stacji. Jest on w pełni kompatybilny z warszawskim systemem Veturilo oraz z Piaseczyńskim Rowerem Miejskim i Otwockim Rowerem Miejskim.
  Duży stojak na rowery, na którym obok siebie stoi około 20 rowerów do wypożyczenia. Stojak stoi przy ścieżce spacerowej w Parku Zdrojowym.
Co? Gdzie? Kiedy?
 • 30.01.2022
  1. Bieg Rodzinny WOŚP
  Godzina:
  14.00
  Wstęp:
  wolny
  Miejsce:
  Park Zdrojowy