Kalejdoskop Konstancina-Jeziorny – audiobook | Konstancin-Jeziorna

Kalejdoskop Konstancina-Jeziorny – audiobook

Nie masz czasu na wertowanie papierowych przewodników, a fascynuje cię Konstancin-Jeziorna? Mamy rozwiązanie! Pobierz bezpłatnie audiobooka i poznaj historię naszej gminy czytaną przez Krystynę Czubównę.

Audiobook powstał w ramach projektu „Kalejdoskop Konstancina-Jeziorny”, realizowanego przez Konstanciński Dom Kultury. Głosu do nagrania użyczyła Krystyna Czubówna. Znana i lubiana polska dziennikarka zabiera swoich słuchaczy w wyjątkową podróż po gminie. Poznajemy więc m.in.: fascynującą historię jedynego uzdrowiska na Mazowszu i nadwiślańskiego Urzecza, atrakcje turystyczne i zabytki Konstancina-Jeziorny, a także ciekawostki i miejscowe legendy. Ponadto w towarzystwie Krystyny Czubówny pospacerujemy alejkami Parku Zdrojowego, zażyjemy solankowych inhalacji w tężni oraz przejdziemy szlakiem najpiękniejszych konstancińskich willi. A to wszystko w ciągu niespełna godziny. 

Jak pobrać?

Plik w formacie mp3 z audiobookiem można pobrać bezpłatnie poniżej i wrzucić go do urządzenia przenośnego – telefonu lub odtwarzacza mp3.
 

Do pobrania