Zmiany w komunikacji w okresie Wszystkich Świętych | Konstancin-Jeziorna

Zmiany w komunikacji w okresie Wszystkich Świętych

26-10-2021

Specjalne rozkłady jazdy, częstsze kursy i zmienione trasy wybranych linii autobusowych – takie zmiany czekają pasażerów komunikacji miejskiej i lokalnej w okresie od 30 października do 1 listopada. Wszystko po to, aby usprawnić dojazd do cmentarzy.

Zbliża się dzień Wszystkich Świętych. Zarząd Transportu Miejskiego w Warszawie, aby usprawnić dojazd do cmentarzy, wprowadza zmiany w rozkładach jazdy komunikacji miejskiej i lokalnej. Będą one obowiązywały od 30 października (sobota) do 1 listopada (poniedziałek).

Oto szczegóły:

 • autobusy linii L16 i L21 będą jeździły według rozkładów obowiązujących w dni powszednie;
 • autobusy linii L42 będą jeździły według specjalnego rozkładu (do pobrania poniżej);
 • autobusy linii 742 będą jeździły według specjalnego rozkładu ze zwiększoną częstotliwością (do pobrania poniżej);
 • autobusy linii 139, 200, 251, 710, 724 i N50 będą jeździły według świątecznego rozkładu.

Dodatkowo od 31 października i 1 listopada:

 • autobusy linii 724 i 742, w kierunku krańca: os. Kabaty, pojadą zmienioną trasą – prosto ul. Łukasza Drewny (nie wjadą w ul. Przekorną w Posinie – w związku ze zmienioną organizacją ruchu w okolicy cmentarza parafialnego).

Z kolei autobusy linii 139 i 251, w kierunku krańca: Metro Wilanowska, będą kursowały na swojej stałej trasie, według rozkładu świątecznego.

Ze względu na prawdopodobne utrudnienia w parkowaniu przy cmentarzach, szczególnie zachęcamy mieszkańców do korzystania w najbliższych dniach z komunikacji miejskiej. Szczegółowe informacje i rozkłady jazdy dostępne są na stronie www.wtp.waw.pl.

Autor
Patryk Siepsiak
Do pobrania

Najnowsze aktualności

 • Przy stoliku na balkonie siedzi młody mężczyzna i zatyka sobie uszy.

  Mazowsze konsultuje program ochrony środowiska przed hałasem

  Trwają konsultacje społeczne projektu programu ochrony środowiska przed hałasem dla Mazowsza. Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego do 2 maja 2024 r. zaprasza mieszkańców do składania uwag i wniosków. Z kolei 24 kwietnia zaplanowano otwarte spotkanie online.
 • Posiedzenie członków Rady Miejskiej oraz władz gminy. Osoby siedzą przy stołach ułożonych na kształt podkowy. Na środku sali stoi duży telewizor. W tle, na ścianie wyświetlony jest duży ekran.

  Nadzwyczajna sesja Rady Miejskiej Konstancin-Jeziorna

  W najbliższą środę (17 kwietnia) odbędzie się 68. sesja Rady Miejskiej Konstancin-Jeziorna. Będzie ona poświęcona dwóm projektom uchwał. Chodzi o zmiany – miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego strefy „A” uzdrowiska i terenów przyległych oraz uchwały budżetowej na 2024 r.