Dzień Dziecka w Parku Zdrojowym – będzie się działo! | Konstancin-Jeziorna

Dzień Dziecka w Parku Zdrojowym – będzie się działo!

31-05-2024

Spektakl, pokaz tańca, animacje sportowe, warsztaty, gry i zabawy to tylko niektóre atrakcje pikniku z okazji Dnia Dziecka. Już w najbliższą niedzielę (2 czerwca) zapraszamy całe rodziny do konstancińskiego Parku Zdrojowego. Start o godz. 13.00. Zapewniamy – czasu na nudę nie będzie. 

Konstanciński Dom Kultury zaprasza całe rodziny w niedzielę (2 czerwca br.) na piknik z okazji Dnia Dziecka. Czeka sporo atrakcji, m.in. spektakl „Pszczoły to mistrzynie”, animacje sportowe i taneczne oraz pokaz tańca. Poza tym: warsztaty artystyczne, malowanie buziek, balonowe zwierzątka, bańki, a także animacje, gry i zabawy. Z pewnością każdy wybierze coś dla siebie. Zapraszamy od godz. 13.00. Wstęp wolny.

Program imprezy:

 • 13.30 Animacje – Pszczoły w ruchu.
 • 14.00 Spektakl dla dzieci „Pszczoły to mistrzynie” – Teatr Mozaika (altana obok Hugonówki).
  Spektakl jest połączeniem teatru tańca, teatru opowieści oraz musicalu. To opowieść o pszczołach, ich życiu, zwyczajach i tańcach. Poznamy wielu bohaterów – prowadzić nas będzie wszechwiedzący Dudek, pojawi się również Słońce, Księżyc, Smok i Królowa Pszczół. Świat pszczół odkryją przed nami Pszczółka Ulka i Pszczółka Fiołka. Zobaczymy pszczoły, a nawet je usłyszymy – w specjalnie skomponowanych na tę okazję utworach Przemka Mazurka. Wszystko po to, aby na chwilę zajrzeć do świata pszczół, a po spektaklu stwierdzić z uśmiechem tak pszczoły to mistrzynie! 
  Czas trwania: 45 minut.
 • 15.15 Animacje sportowe – Pszczółka Maja i Gucio (polana obok Hugonówki).
 • 16.00 Pokaz tańca – grupa taneczna Międzynarodowej Szkoły w Józefosławiu (altana obok Hugonówki).
 • 16.15 Animacje taneczne – Co się dzieje w ulu? (polana obok Hugonówki).

Dodatkowe atrakcje: obozowisko harcerskie, strefa „Z Kujawskim pomagamy pszczołom”, dmuchańce, malowanie buziek, balonowe zwierzątka, bańki, gry i zabawy.

Autor
Anna Błażewicz-Orczykowska

Najnowsze aktualności

 • Grafika wektorowa - na niebieskim tle napis ostrzeżenie hydrologiczne i alert meteo

  Alert meteo pierwszego stopnia: Silny deszcz z burzami

  Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał w sobotę (13 lipca) dla powiatu piaseczyńskiego ostrzeżenie pierwszego stopnia przed silnym deszczem i burzami. Alert obowiązuje od godz. 22.00 do godz. 9.00 w niedzielę (14 lipca).
 • Mapa ulica

  Remont nawierzchni drogi 724, pięć dni utrudnień w ruchu

  Uwaga kierowcy i pasażerowie autobusu linii 742. W dniach 16–20 lipca remontowana będzie droga wojewódzka nr 724 – na odcinku od ul. Łyczyńskiej (okolice Szkoły Podstawowej nr 4 w Słomczynie) do ul. Od Lasu. Będą duże utrudnienia – najpierw ruch wahadłowy, a potem całkowite zamknięcie drogi.