Festyn parafialny z okazji Dnia Dziecka i Rodziny | Konstancin-Jeziorna

Festyn parafialny z okazji Dnia Dziecka i Rodziny

04-06-2025

Koncert, dmuchańce, trampoliny, pokazy strażackie i malowanie buziek to tylko niektóre atrakcje festynu z okazji Dnia Dziecka i Rodziny w Parafii Matki Bożej w Konstancinie-Jeziornie. Już w najbliższą niedzielę (8 czerwca) na małych i dużych czeka moc atrakcji. Start o godz. 12.00. Każdy znajdzie coś dla siebie! 

Parafia Matki Bożej Anielskiej w Konstancinie-Jeziornie (przy ul. Środkowej 1/15) zaprasza w niedzielę (8 czerwca) na festyn z okazji Dnia Dziecka i Rodziny. Czeka sporo atrakcji m.in.: koncert zespołu „Arka Noego”, malowanie buziek, dmuchańce, trampoliny, pokazy strażackie i zabawy z animatorką Anną Marut. Start od godz. 12.00. Wstęp wolny.

Wydarzenie zostało dofinansowanie ze środków finansowych gminy Konstancin-Jeziorna i odbywa się pod patronatem honorowym Michała Wiśniewskiego – burmistrza gminy i Archidiecezji Warszawskiej.

Program imprezy:

  • 12.00 Msza święta.
  • 13.00 Otwarcie festynu.
  • 13.00–17.00 Malowanie buziek, dmuchańce, trampoliny, zabawy z animatorką Anną Marut.
  • 15.00 Koncert zespołu „Arka Noego”.
  • 16.30 Animacje i familiada rodzinna. 
  • 17.00 Pierwsza pomoc i instruktaż obsługi wozu strażackiego przez OSP Skolimów. 
  • 18.00  Msza święta wieczorna.

 

 

Autor
Agnieszka Jarzębska-Isio

Najnowsze aktualności

  • Grupa osób pozuje do zdjęcia na tle ściany z czerwonej cegły

    Uczniowie nagrodzeni! Stypendia dla najzdolniejszych i…

    Szesnaścioro uczniów z gminnych szkół podstawowych odebrało we wtorek (23 grudnia) stypendia za znakomite wyniki i sukcesy w nauce, a także aktywność szkolną. Wyróżnienia wręczył Michał Wiśniewski, burmistrz Konstancina-Jeziorny. Łączna kwota wsparcia wyniosła 48 tys. zł.
  • Na górze czerwony napis meteo alert poprzedzony wykrzyknikiem. Obok niego logo Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej - niebieski okrąg z białymi literami IMGW, poniżej szary napis marznące opady. W tle widać samochód jadący ulicą asfaltową przez las.

    Alert meteo pierwszego stopnia: Marznące opady

    Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega przed marznącą mżawką, która może powodować gołoledź. Alert pierwszego stopnia obowiązuje w powiecie piaseczyńskim w piątek (26 grudnia) w godz. 8.00–22.00. Kierowcy i piesi powinni zachować szczególną ostrożność.