Koniec robót na ul. Piasta – tak wygląda po przebudowie | Konstancin-Jeziorna

Koniec robót na ul. Piasta – tak wygląda po przebudowie

22-10-2021

Przebudowa ul. Piasta, na odcinku od ul. Żeromskiego do ul. Jagiellońskiej, w Konstancinie-Jeziornie zakończona. Droga zyskała nową jezdnię i chodnik. Rozbudowano też sieć wodociągową i kanalizacyjną. Całość kosztowała ponad 1,3 mln zł.

Przed czasem zakończyły się roboty związane z przebudową 420-metrowego odcinaka ul. Piasta – od skrzyżowania z ul. Żeromskiego do ul. Jagiellońskiej. W czwartek (21 października) gmina Konstancin-Jeziorna oficjalnie odebrała inwestycję od wykonawcy – firmy Fal-Bruk Sp. z o.o. Sp. K. z Warszawy.

Zadanie obejmowało m.in. rozbudowę kanalizacji sanitarnej i sieci wodociągowej. Powstała też jezdnia z kostki betonowej, a przy siedzibie Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji dodatkowo został ułożony wzmocniony chodnik, umożliwiający parkowanie na nim samochodów. Ulica zyskała również nowe oświetlenie. Całkowity koszt inwestycji wyniósł ponad 1,3 mln zł.

Galeria zdjęć

Autor
Patryk Siepsiak

Najnowsze aktualności

  • Kobieta stoi na przystanku autobusowym i chce wsiąść do pojazdu.

    Nowe centrum komunikacyjne – gmina ogłosiła przetarg na…

    Ponad 50 miejsc parkingowych, przesiadki na linie podmiejskie i lokalne oraz nowoczesna infrastruktura – pusty dziś plac przy ul. Warszawskiej ma szansę zmienić się w ważny punkt komunikacyjny gminy. Samorząd ogłosił przetarg na opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej.
  • Osoba trzymająca telefon z napisem Stop Fake News

    Radny Rafał Biernacki wprowadził mieszkańców w błąd

    Rafał Biernacki, radny Rady Miejskiej Konstancin-Jeziorna, opublikował w sieci zmanipulowaną informację o wydatkach gminy na media lokalne i agencję marketingową. Choć posiadał pełne dane, celowo je pominął, wprowadzając mieszkańców w błąd. To świadome działanie na szkodę gminy.