PGE Dystrybucja zapowiada wyłączenia prądu | Konstancin-Jeziorna

PGE Dystrybucja zapowiada wyłączenia prądu

14-03-2023

PGE Dystrybucja zapowiada kolejne czasowe przerwy w dostawie energii elektrycznej. W najbliższych dniach (15 i 17 marca) prądu nie będą mieli mieszkańcy wybranych ulic w Konstancinie-Jeziornie i Parceli. Tradycyjnie ma to związek z pracami modernizacyjnymi sieci.

Jak informuje PGE Dystrybucja w najbliższą środę (15 marca) w godz. 10.00–14.00 nastąpi przerwa w dostawie prądu do posesji przy ul. Muchomora w Konstancinie-Jeziornie. Natomiast w godz. 10.30–14.30 wyłączenia energii elektrycznej planowane są w Parceli – dotyczy nieruchomości przy ul. Podlaskiej nr 83, 85, 126, 130–134, 142, 144, 146 i 148

Z kolei w najbliższy piątek (17 marca) w godz. 8.30–12.30 prądu nie będą mieli mieszkańcy ulic: Wczasowej, Warszawskiej, Borowej i Dębowej w Konstancinie-Jeziornie.

Przerwy w dostawie energii mają związek z modernizacją sieci elektroenergetycznej. Aktualne komunikaty o przerwach w dostawach prądu w rejonie energetycznym Konstancin-Jeziorna publikowane są na stronie PGE Dystrybucja.

Autor
Julita Wołoszyńska-Matysek

Najnowsze aktualności

  • Grafika promująca Męską Niedzielę

    Konstancin-Jeziorna na niebiesko – Męska Niedziela już 23…

    Bezpłatne badania – USG jąder i poziomu PSA, konsultacje ze specjalistami, wykłady oraz strefy fitness i relaksu – to część atrakcji, które czekają na uczestników Męskiej Niedzieli organizowanej w ramach akcji Movember – Niebieski Listopad. Już 23 listopada zapraszamy do Urzędu Miasta i Gminy.
  • Żeliwna pokrywa od szamba. Wokół niej są rozsypane kamyki.

    Szamba i przydomowe oczyszczalnie ścieków pod kontrolą

    W gminie Konstancin-Jeziorna niebawem rozpoczną się kolejne kontrole szamb i przydomowych oczyszczalni ścieków. Sprawdzane będą umowy z przedsiębiorcą odbierającym nieczystości oraz dowody potwierdzające uiszczanie opłat za wywóz szamba lub osadów ściekowych z ostatnich 12 miesięcy.