PGE Dystrybucja zapowiada wyłączenia prądu | Konstancin-Jeziorna

PGE Dystrybucja zapowiada wyłączenia prądu

17-05-2023

PGE Dystrybucja zapowiada przerwy w dostawie energii elektrycznej. W poniedziałek (22 maja) prądu nie będzie w Konstancinie-Jeziornie w nieruchomościach położonych przy ulicach m.in.: Granicznej, Wrzosowej i Jaśminowej. Ma to związek z planowanymi pracami modernizacyjnymi sieci.

Jak informuje PGE Dystrybucja w najbliższy poniedziałek (22 maja) w godz. 10.00–14.00 wystąpią przerwy w dostawie energii elektrycznej w Konstancinie-Jeziornie. Chodzi o nieruchomości położone przy ulicach:

  • Granicznej, 
  • Leszczynowej,
  • Jaśminowej,
  • Wrzosowej,
  • Środkowej od nr 49 do nr 56, 
  • Kościelnej nr 40 i nr 42, 
  • Klonowej nr 1 i nr 2.  

Przerwy w dostawie energii mają związek z modernizacją sieci elektroenergetycznej. Aktualne komunikaty o przerwach w dostawach prądu w rejonie energetycznym Konstancin-Jeziorna publikowane są na stronie PGE Dystrybucja.

Autor
Agnieszka Jarzębska-Isio

Najnowsze aktualności

  • 251

    Autobus linii 251 pojedzie dalej! Zmiana trasy od 20…

    Od 20 października zmieni się trasa autobusu linii 251. Ma to związek z dopuszczeniem ruchu jednokierunkowego dla komunikacji miejskiej na częściowo przebudowywanym odcinku drogi nr 721. Trasa dla kursów z Metra Wilanowska zostanie wydłużona aż do przystanku Śniadeckich.
  • półki w bibliotece oświetlone światełkami

    Noc wśród książek i gwiazd – mobilne planetarium ponownie w…

    W piątek (17 października) o godz. 17.00 Biblioteka Publiczna w Konstancinie-Jeziornie zaprasza na wyjątkowe wydarzenie „Noc bibliotek 2025". W siedzibie głównej (przy ul. Świetlicowej 1) pojawi się mobilne planetarium, które zabierze czytelników w fascynującą podróż po Układzie Słonecznym.