W Szpitalu im. prof. Mariana Weissa Mazowieckiego Centrum Rehabilitacji Stocer w Konstancinie-Jeziornie został uruchomiony populacyjny punkt szczepień przeciw COVID-19. Można się w nim zaszczepić 7 dni w tygodniu w godz. 8.00–18.00.
Populacyjny punkt szczepień przeciw COVID-19 mieści się przy ul. Wierzejewskiego 12 w Konstancinie-Jeziornie. Czynny jest od poniedziałku do niedzieli w godz. 8.00–18.00.
Upomnienia dla dłużników – magistrat rozpoczął wysyłkę
Urząd Miasta i Gminy rozpoczął wysyłkę upomnień do mieszkańców mających zaległości podatkowe oraz za wywóz odpadów komunalnych. Aby nie dopuścić do takich sytuacji, warto zapisać się do systemu powiadomień SMS lub e-mail, który przypomina o nadchodzących terminach płatności.
Oferty pracy w Urzędzie Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna
Urząd Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna prowadzi rekrutacje na liczne stanowiska urzędnicze w różnych wydziałach – od spraw społecznych, poprzez podatki i egzekucje, aż po inwestycje. Szukasz pracy z perspektywą i stabilnością? Sprawdź aktualne oferty i dołącz do nas!