Przypominamy! 21 maja ul. Głowackiego wyłączona z ruchu | Konstancin-Jeziorna

Przypominamy! 21 maja ul. Głowackiego wyłączona z ruchu

20-05-2022

W tę sobotę (21 maja) na ul. Głowackiego, zarówno na odcinku w Konstancinie-Jeziornie, jak i w Kierszku planowany jest remont nawierzchni. W związku z tym droga zostanie wyłączona z ruchu, a trasa linii L16 będzie skrócona.

W sobotę (21 maja) na ul. Głowackiego remontowana będzie nawierzchnia asfaltowa – na odcinku od ul. Dolnej w Konstancinie-Jeziornie do progu zwalniającego w Kierszku. Dodatkowo remont obejmie również zjazd z ul. Głowackiego w ul. Nową w Konstancinie-Jeziornie. Roboty planowane są od godz. 6.00 do 18.00.

Na czas prac droga zostanie wyłączona z ruchu, a kursująca nią linia L16 będzie miała skrócona trasę – autobus z ul. Piaseczyńskiej skręci w ul. Chylicką – z pominięciem odcinka trasy na ul. Kołobrzeskiej, ul. Głowackiego i ul. Śniadeckich. Zmieniony rozkład będzie obowiązywał cały dzień. Szczegóły dostępne są na stronie www.wtp.waw.pl. Za utrudnienia przepraszamy.
 

Autor
Grzegorz Skorupski

Najnowsze aktualności

  • Niebieski autobus komunikacji miejskiej linii L55 stoi na przystanku, do którego wsiadają pasażerowie, a obok na jezdni przejeżdża samochód ciężarowy.

    Autobusy wracają na DW721, od 19 stycznia zmiany w…

    Od 19 stycznia br. pasażerów komunikacji publicznej w Konstancinie-Jeziornie czekają istotne zmiany. Przywrócenie dwukierunkowego ruchu autobusów na drodze wojewódzkiej nr 721 oznacza nowe trasy oraz zmodyfikowane rozkłady jazdy, m.in. dla linii L16 i L55.
  • Grafika dot. oferty pracy

    Oferty pracy w Urzędzie Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna

    Urząd Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna prowadzi nabory na kilka stanowisk urzędniczych w różnych wydziałach – od ochrony środowiska i rolnictwa po gospodarkę nieruchomościami. Szukasz stabilnej pracy z perspektywą rozwoju? Sprawdź aktualne oferty i dołącz do naszego zespołu!