Spotkanie w sprawie rozbudowy ul. Powsińskiej w Bielawie | Konstancin-Jeziorna

Spotkanie w sprawie rozbudowy ul. Powsińskiej w Bielawie

06-09-2022

W związku z przebudową ul. Powsińskiej w Bielawie i zawarciem przez gminę umowy z wykonawcą robót konstanciński magistrat zaprasza 14 września (środa) o godz. 15.00 na spotkanie informacyjne dotyczące planowanej inwestycji. Odbędzie się ono w sali posiedzeń ratusza. 

W ramach modernizacji ul. Powsińskiej w Bielawie planowana jest budowa nowych m.in. jezdni, chodników, ścieżki rowerowej, zjazdów indywidualnych do posesji oraz oświetlenia ulicznego. Inwestycję za ponad 9,4 mln zł zrealizuje warszawska firma Fal-Bruk. Umowa została już podpisana. 

W związku z tym konstanciński magistrat zaprasza wszystkich zainteresowanych na spotkanie informacyjne dotyczące planowanego zadania. Odbędzie się ono 14 wrześni (środa) o godz. 15.00 w sali posiedzeń ratusza przy ul. Piaseczyńskie 77. Wezmą w nim udział przedstawiciele firmy projektowej i wykonawcy robót.

Autor
Patryk Siepsiak

Najnowsze aktualności

  • Budynek z nową elewacją

    Termomodernizacja zakończona – jest ładniej i oszczędniej

    Zakończyła się termomodernizacja kolejnych gminnych budynków komunalnych. Tym razem Zakład Gospodarki Komunalnej w Konstancinie-Jeziornie wyremontował te przy ul. ul. Koziej 1A i 1B oraz ul. Mirkowskiej 42.
  • Baner promujący jarmark świąteczny

    Poczuj magię świąt na konstancińskim jarmarku

    Spotkanie z Mikołajem, warsztaty dla dzieci, zagroda ze zwierzętami, rozświetlenie choinki, góralski wieczór kolęd Staszka Karpiela-Bułecki, pokaz laserowy, a do tego kiermasz rękodzieła i ozdób – takie atrakcje czekają na wszystkich, którzy 7 grudnia odwiedzą konstanciński Jarmark Świąteczny.