Dyżur telefoniczny Bazy Wolontariatu Powiatu Piaseczyńskiego | Konstancin-Jeziorna

Dyżur telefoniczny Bazy Wolontariatu Powiatu Piaseczyńskiego

30-09-2021

Potrzebujesz wsparcia? Chciałbyś zaangażować się w pomoc innym? Zgłoś się do Bazy Wolontariatu Powiatu Piaseczyńskiego. We wtorek (5 października) będzie okazja, by porozmawiać z jej koordynatorką – Edytą Banasiewicz. Zapraszamy do kontaktu w godz. 18.00–19.00 pod numerem telefonu: 515 025 900. 

Baza Wolontariatu Powiatu Piaseczyńskiego powstała w lutym 2019 r. z myślą o osobach starszych, z niepełnosprawnościami oraz samotnych, zamkniętych ze swoimi problemami w czterech ścianach zacisza domowego. Głównym celem projektu jest łączenie osób potrzebujących wsparcia z osobami, które chcą i mogą jego udzielić.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy we wtorek (5 października) na dyżur telefoniczny z Edytą Banasiewicz, koordynatorką BWPP. Jeżeli potrzebujesz pomocy lub chcesz zaangażować się w jej niesienie, zadzwoń w godz. 18.00–19.00 pod numer telefonu: 515 025 900. Więcej informacji dostępnych jest na stronie internetowej www.wolontariat.piaseczno.pl. 

Autor
Agnieszka Jarzębska-Isio

Najnowsze aktualności

  • bosiko

    Decyzja w środę, przetarg w czwartek – przebudowa boiska…

    Decyzja w środę, przetarg w czwartek – boisko przy Szkole Podstawowej nr 4 w Słomczynie wkrótce zamieni się w bezpieczną przestrzeń dla dzieci. Oferty na jego przebudowę można składać do 17 października. Inwestycja ma być gotowa jeszcze w tym roku.
  • Woda płynąca z kranu, na krawędzi umywalki stoi butelka z kwiatem oraz pojemnik na mydło w płynie.

    Czyszczenie sieci wodociągowej w czterech sołectwach

    W dniach 6–10 i 13–14 października woda w Słomczynie, Kawęczynie, Turowicach i Dębówce może być mętna i o zmienionej barwie. Związane jest to z czyszczeniem sieci wodociągowej, które w tych miejscowościach planuje Zakład Gospodarki Komunalnej w Konstancinie-Jeziornie.