Frezowanie jezdni i nowy asfalt, będą utrudnienia w ruchu | Konstancin-Jeziorna

Frezowanie jezdni i nowy asfalt, będą utrudnienia w ruchu

27-10-2021

Najpierw frezowanie, później nowy asfalt. Rusza remont ul. Podlaskiej w Parceli i ul. Kopernika, na odcinku od ul. Wilanowskiej do ul. Sobieskiego, w Konstancinie-Jeziornie. W związku z zaplanowanymi pracami prosimy kierowców o nie parkowanie samochodów na wspomnianych ulicach w dniach: 29 października oraz 2 i 3 listopada.

Kolejne gminne ulice będą naprawiane. W najbliższy piątek (29 października) rozpocznie się frezowanie nawierzchni jedni ul. Podlaskiej w Parceli oraz ul. Kopernika w Konstancinie-Jeziornie – na odcinku od ul. Wilanowskiej do ul. Sobieskiego.

Następnie, w dniach 2–3 listopada, na wspomnianych odcinkach będzie kładziony nowy asfalt. W związku z planowanymi pracami kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami w ruchu. Dodatkowo Urząd Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna prosi mieszkańców o nie parkowanie samochodów na jezdni w powyższych dniach. Prosimy również o wyrozumiałość i przepraszamy za wszelkie niedogodności.

Autor
Patryk Siepsiak

Najnowsze aktualności

  • W gabinecie lekarskim młoda kobieta w maseczce ochronnej otrzymuje zastrzyk, który wykonuje mężczyzna ubrany w biały fartuch.

    Już blisko 67 proc. mieszkańców gminy zaszczepionych

    Gmina Konstancin-Jeziorna niezmiennie jest liderem szczepień przeciw COVID-19 w powiecie piaseczyńskim. W pełni zaszczepionych zostało już blisko 67 proc. mieszkańców, to ponad 16,4 tys. osób. Mimo wysokiego wskaźnika wyszczepialności, cały czas zachęcamy do szczepień niezdecydowanych.
  • Na górze czerwony napis meteo alert poprzedzony wykrzyknikiem. Obok niego logo Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej - niebieski okrąg z białymi literami IMGW, poniżej szary napis intensywne opady śniegu. W tle widać ludzi idących chodnikiem. Pada na nich śnieg.

    Meteo alert pierwszego stopnia: Intensywne opady śniegu

    Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie przed intensywnymi opadami śniegu. Alert pierwszego stopnia obowiązuje w powiecie piaseczyńskim od godz. 22.00 w piątek (26 listopada) do godz. 12.00 w sobotę (27 listopada).