Szukamy wystawców na konstanciński Jarmark Świąteczny | Konstancin-Jeziorna

Szukamy wystawców na konstanciński Jarmark Świąteczny

14-11-2022

Trwają przygotowania do Jarmarku Świątecznego, który 18 grudnia znów zawita do Parku Zdrojowego. Już teraz zapraszamy wystawców do udziału w tej cyklicznej imprezie. Tradycyjnie poszukujemy artystów, rękodzielników i lokalnych przedsiębiorców. Czas na przesłanie zgłoszenia upływa 5 grudnia.

18 grudnia, tuż przed świętami Bożego Narodzenia, w Konstancinie-Jeziornie odbędzie się doroczny jarmark. Jak zawsze będzie on okazją, aby zaopatrzyć się w świąteczne ozdoby, smakołyki i nietuzinkowe prezenty. Do dyspozycji wystawców będzie 20 domków handlowych, które staną w głównej alei Parku Zdrojowego. Na odwiedzających zaplanowano mnóstwo atrakcji. Podczas imprezy nie zabraknie występów lokalnych zespołów, koncertu kolęd, warsztatów ozdób choinkowych oraz spotkania ze św. Mikołajem. Będzie też miejska wigilia.

Zapraszamy wystawców

Mimo że do 18 grudnia pozostało jeszcze trochę czasu, już dzisiaj zapraszamy wystawców, którzy chcieliby wziąć udział w konstancińskim jarmarku, do przesyłania zgłoszeń i skorzystania z możliwości prezentacji oraz sprzedaży swoich wyrobów podczas imprezy. Zależy nam, aby oferowany asortyment był różnorodny i oryginalny, dlatego w szczególności poszukujemy m.in. artystów i rękodzielników. Swoje stoiska mogą mieć również placówki oświatowe, kluby seniorów, koła gospodyń wiejskich i organizacje pozarządowe.

Zgłoszenia

Kartę zgłoszenia (formularz do pobrania poniżej) należy złożyć w kancelarii Urzędu Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna (ul. Piaseczyńska 77). Można ją również przesłać pocztą tradycyjna na adres urzędu lub mailem na adres: promocjaatkonstancinjeziorna [dot] pl. W temacie wiadomości prosimy wpisać: „Jarmark Świąteczny 2022”. Nabór wystawców będzie prowadzony do 5 grudnia 2022 r. Więcej informacji w załączonym regulaminie oraz pod nr. tel. 22 484 24 41.

Autor
Patryk Siepsiak

Najnowsze aktualności

  • Fragment mapy. Czarną grubą linią, o nieregularnym kształcie, zaznaczono granice obszaru objętego miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.

    Rejon ul. Kolejowej – wyłożenie projektu planu i dyskusja

    Od 31 stycznia do 21 lutego 2023 r. trwa wyłożenie do publicznego wglądu projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego centrum Konstancina-Jeziorny – rejon ul. Kolejowej (etap 1). Dyskusja nad dokumentem obędzie się 9 lutego 2023 r. o godz. 17.00 w Urzędzie Miasta i Gminy.
  • Grafika wektorowa. Duże litery skrótu NGO pod nimi tekst: powiat piaseczyński.

    Starostwo ogłosiło konkurs dla organizacji pozarządowych

    Do 16 lutego 2023 r. Starostwo Powiatowe w Piasecznie prowadzi nabór ofert na realizację zadań publicznych w zakresie kultury, sportu oraz zdrowia. Na organizację różnych przedsięwzięć zaplanowano łącznie 343 tys. zł. Konkurs skierowany jest do organizacji pozarządowych.