Park Zdrojowy | Konstancin-Jeziorna

Park Zdrojowy

Muzyczne pożegnanie lata: Banda Musicale Cittadina di Pisogne

W sobotę (9 września) Konstanciński Dom Kultury Hugonówka zaprasza na koncert instrumentalny włoskiej orkiestry Banda Musicale Cittadina di Pisogne. W amfiteatrze zabrzmi muzyka rozrywkowa oraz filmowa. Początek o godz. 18.00. Wstęp wolny.

Banda Musicale Cittadina di Pisogne to orkiestra pochodząca z malowniczego miasteczka Pisogne, które już od ponad 30 lat jest miastem partnerskim Konstancina-Jeziorny.

Koncert orkiestry Banda Musicale Cittadina di Pisogne

W piątek (8 września) Konstanciński Dom Kultury Hugonówka zaprasza na koncert instrumentalny włoskiej orkiestry Banda Musicale Cittadina di Pisogne. W altanie zabrzmi muzyka marszowa. Początek o godz. 19.00. Wstęp wolny.

Banda Musicale Cittadina di Pisogne to orkiestra pochodząca z lombardzkiego malowniczego miasteczka Pisogne, które już od ponad 30 lat jest miastem partnerskim Konstancina-Jeziorny. Ich podniosła muzyka wzrusza i skłania do refleksji.

 

Roztańczona Hugonówka: Potańcówki w altanie

Konstanciński Dom Kultury zaprasza na ostatnią letnią potańcówkę w altanie. W pierwszy wrześniowy sobotni wieczór na parkiecie znowu zakrólują polskie melodie i światowe przeboje. Start o godz. 19.00. 

To już ostatnia tego lata potańcówka w altanie. W sobotę (2 września) od godz. 19.00 będzie można pobawić się przy najpiękniejszych polskich melodiach i światowych przebojach. Są to m.in. tanga i walce, gorące latynoskie rytmy i zabawa w rytmie disco. Serdecznie zapraszamy! Wstęp wolny.