Pokaż się w internetowym serwisie mapowym | Konstancin-Jeziorna

Pokaż się w internetowym serwisie mapowym

25-04-2022

Stowarzyszenie „Perły Mazowsza” Lokalna Grupa Działania, którego członkiem jest gmina Konstancin-Jeziorna, tworzy internetowy serwis mapowy oraz informator promujący m.in. lokalnych przedsiębiorców i rzemieślników. Wszyscy, którzy chcą się w nim znaleźć, mogą przesyłać swoje zgłoszenia.

Stowarzyszenie „Perły Mazowsza” Lokalna Grupa Działania zaprasza do udziału w projekcie „Wspólnie-Aktywnie-Lokalnie-Kulinarnie – WALK”. Jest on adresowany do mieszkańców gmin: Konstancin-Jeziorna, Tarczyn, Prażmów i Góra Kalwaria, a w szczególności do lokalnych przedsiębiorców oraz gospodarstw prowadzących działalność wytwórczą w rolnictwie.

Zgłoś się

Udział w projekcie jest bezpłatny. Zakłada on stworzenie internetowego serwisu mapowego oraz informatora, które w szerokim zakresie będą promowały:

  • lokalne gospodarstwa i wytwarzane przez nie produkty żywnościowe (jajka, miód i wyroby pszczelarskie, mleko, owoce, pieczywo, przetwory, ryby, sery, soki, warzywa, wyroby mięsne, zboże – mąkę, zioła i przyprawy);
  • miejscowych rzemieślników oferujących dzieła własnych rąk;
  • punkty gastronomiczne mające w swoim menu potrawy przygotowane z lokalnych produktów;
  • miejsca związane z kreatywnym bądź aktywnym spędzaniem czasu;
  • elementy związane z prowadzeniem zdrowego trybu życia, m.in. siłownie plenerowe, szlaki rowerowe;
  • atrakcje turystyczne, przyrodnicze, kulturowe i historyczne.

Zgłoszenia przyjmowane są telefonicznie pod numerem 22 715 79 54 lub elektronicznie na adres e-mail: lgdatvp [dot] pl.
 

Autor
Patryk Siepsiak

Najnowsze aktualności

  • Zdjęcia ucznia w klasie.

    Trzeba złożyć oświadczenie o spełnianiu obowiązku nauki

    Ważna informacja dla rodziców pierwszoklasistów w szkołach ponadpodstawowych. Przypominamy o obowiązku złożenia w Urzędzie Miasta i Gminy oświadczenie o spełnianiu obowiązku nauki. Można to zrobić osobiście, drogą korespondencyjną lub elektronicznie.
  • plakat informujący o wydarzeniu

    Skorzystaj z darmowych porad inżynierów budownictwa w…

    W Urzędzie Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna odbędzie się Dzień Otwarty Inżynierów Budownictwa. Osoby, które m.in. planują budowę domu lub jego modernizację będą mogły skorzystać z bezpłatnych porad ekspertów. Specjaliści dostępni będą we wtorek (14 października) w godz. 14.00–18.00.