Punkt Informacji Turystycznej 4 września nieczynny | Konstancin-Jeziorna

Punkt Informacji Turystycznej 4 września nieczynny

02-09-2022

Uprzejmie informujemy, że w najbliższą niedzielę (4 września) Punkt Informacji Turystycznej w willi Kamilin przy ul. Piłsudskiego 42 w Konstancinie-Jeziornie będzie nieczynny. Za utrudnienia przepraszamy.

Punkt Informacji Turystycznej przy ul. Piłsudskiego 42 w Konstancinie-Jeziornie w piątek (2 września) i w sobotę (3 września) pracuje normalnie. Nieczynny będzie natomiast w niedzielę (4 września). Za utrudnienia przepraszamy.

W kolejny weekend PIT będzie otwarty w standardowych godzinach: piątek (9 września) i niedziela (11 września) w godz. 12.00–18.00 oraz sobota (10 września) w godz. 12.00–20.00. Kontakt: 22 484 24 47.

Autor
Patryk Siepsiak

Najnowsze aktualności

  • Tłum biegaczy czeka na starcie

    Zapraszamy na Bieg Konstanciński im. Piotra Nurowskiego

    W niedzielę (15 czerwca) alejki Parku Zdrojowego oraz ulice Konstancina-Jeziorny wypełnią się miłośnikami sportu i aktywności fizycznej. Będą to uczestnicy 11. biegu im. Piotra Nurowskiego. Zawodnicy wyruszą w malowniczą 10-kilometrową trasę punktualnie o godz. 10.00.
  • Na górze czerwony napis meteo alert poprzedzony wykrzyknikiem. Obok niego logo Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej – niebieski okrąg z białymi literami IMGW, poniżej niebieski napis burze. W tle fragment granatowego parasola oraz krople deszczu.

    Alert meteo pierwszego stopnia: Burze z gradem

    Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie pierwszego stopnia przed burzami. Alert obowiązuje od godz. 20.00 w czwartek (5 czerwca) do godz. 4.00 w piątek (6 czerwca). Służby apelują o zachowanie szczególnej ostrożności i śledzenie komunikatów.