W piątek lodowisko zamknięte – z powodu pogody | Konstancin-Jeziorna

W piątek lodowisko zamknięte – z powodu pogody

11-02-2022

Lodowisko miejskie w Parku Zdrojowym w piątek (11 lutego) zostało zamknięte. Wszystko przez intensywne opady deszczu i dodatnią temperaturę. Jeśli sprawdzą się prognozy pogody i w nocy przyjdzie mróz, to na łyżwach znów będzie można pojeździć od soboty (12 lutego).

Tej zimy pogoda nie rozpieszcza miłośników jazdy na łyżwach. Niesprzyjające warunki atmosferyczne – intensywne opady deszczu i dodatnia temperatura zamknęły w piątek (11 lutego) miejskie lodowisko w Parku Zdrojowym.

Jeśli warunki atmosferyczne pozwolą, a jest na to szansa, bo wieczorem i w nocy ma się pojawić mróz, ślizgawka ponownie zostanie otwarta już w najbliższą sobotę (12 lutego). Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji przeprasza za niedogodności.

Autor
Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji

Najnowsze aktualności

  • posiedzenie członków Rady Miejskiej oraz władz gminy. Osoby siedzą przy stołach ułożonych na kształt podkowy. Na środku sali stoi duży telewizor. W tle, na ścianie wyświetlony jest duży ekran z czterema osobami obradującymi zdalnie.

    W środę 42. sesja Rady Miejskiej Konstancin-Jeziorna

    W najbliższą środę (29 czerwca) odbędzie się zwołana na wniosek burmistrza 42. sesja Rady Miejskiej Konstancin-Jeziorna. Radni zagłosują m.in. w sprawie zmian w uchwałach dotyczących budżetu na rok 2022 oraz Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Konstancin-Jeziorna na lata 2022–2028.
  • Grafika. Zielona trawa na której stoi mały domek z drewnianych klocków. Obok niego napisy: Pamiętaj, złóż deklarację o źródłach ogrzewania budynków oraz centralna baza emisyjności budynków. Mniejsza czcionką są podane szczegółowe informacje, które zostały powielone w artykule.

    Złóż deklarację o sposobie ogrzewania budynku

    Przypominamy! Właściciele lub zarządcy budynków mieszkalnych i obiektów usługowych muszą przekazać do Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków informację czym są one ogrzewane. Deklarację można złożyć w Urzędzie Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna. Jest na to czas tylko do 30 czerwca 2022 r.