Harmonogram odbioru odpadów | Konstancin-Jeziorna

Harmonogram odbioru odpadów

Uwaga mieszkańcy! Na okres od 1 do 31 października zostaje przedłużona współpraca z firmą Jarper Sp. z o.o., która to na terenie gminy Konstancin-Jeziorna tymczasowo świadczy usługę odbioru odpadów komunalnych. Obowiązują nowe harmonogramy dla zabudowy jednorodzinnej i wielorodzinnej.

Urząd Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna informuje, że z dniem 1 października zostaje przedłużona współpraca z firmą Jarper Sp. z o.o., która to na terenie gminy Konstancin-Jeziorna tymczasowo świadczy usługę odbioru odpadów komunalnych. 

Przetarg

7 lipca został ogłoszony drugi przetarg na odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych w gminie Konstancin-Jeziorna oraz z punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych na okres od 1 października 2023 r. do 31 grudnia 2024 r. O kontrakt ubiegało się sześć podmiotów. Złożone oferty wahały się od 14,8 mln zł do 15,9 mln zł. Najkorzystniejszą ofertę – na kwotę 14 835 430,80 zł – złożyło konsorcjum firm: Partner Sp. z o.o., Sp. k. z Warszawy – lider i Dariusz Apelski Sp. z o. o. z Warszawy – konsorcjant. I to z nim miała zostać podpisana umowa na realizację usług. Jednak inny oferent – konsorcjum firm: Eko-Sam Bis Sp. z.o.o. i Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Fartbis Sp. z o. o. – złożył odwołanie do Krajowej Izby Odwoławczej. W związku z zaistniałą sytuacją zostaje przedłużona współpraca z firmą Jarper Sp. z o.o. na okres od 1 do 31 października. 

Poniżej publikujemy nowe harmonogramy odbioru odpadów komunalnych dla zabudowy jednorodzinnej i wielorodzinnej. O kolejnych zmianach będziemy informować na bieżąco na naszej stronie internetowej. Szczegółowe dane dotyczące przetargu dostępne są na Platformie Przetargowej

Dodatkowe informacje

Wszelkich informacji o zmianach w odbiorze odpadów komunalnych udzielają pracownicy Referatu Gospodarki Odpadami Komunalnymi pod nr. tel. 22 484 24 22 i 22 484 24 23 lub mailowo: odpadyatkonstancinjeziorna [dot] pl.

Autor
Referat Gospodarki Odpadami Komunalnymi