MIAS Mazowsze 2020 dla Habdzina | Konstancin-Jeziorna

MIAS Mazowsze 2020 dla Habdzina

W dniu 13 lipca 2020 r. w ramach „Mazowieckiego Instrumentu Aktywizacji Sołectw MAZOWSZE 2020” gmina Konstancin-Jeziorna otrzymała dotację ze środków finansowych budżetu województwa mazowieckiego na zadanie pod nazwą „Budowa wielofunkcyjnego boiska na placu zabaw w Habdzinie”.

W ramach przedmiotowego zadania wykonane zostało boisko wielofunkcyjne z nawierzchni polipropylenowej wraz z wymalowanymi liniami, wyposażone w bramki do mini piłki nożnej (o wymiarach 3 x 2 x 0,5m) wraz ze stalowymi tulejami i siatką oraz w słupki do piłki siatkowej wraz z siatką. Dodatkowo boisko zostało ogrodzone siatką piłkochwytową o wysokości 4m. Realizacja zadania umożliwiła aktywne spędzanie czasu przez dzieci i młodzież na świeżym powietrzu, wpłynęła pozytywnie na ich rozwój oraz integrację. Powyższa inwestycja przyczyniła się do poprawy warunków życia mieszkańców oraz zwiększyła atrakcyjność sołectwa.

Kwota dofinansowania wyniosła 10 000,00 zł.

Znaki graficzne programu MIAS Mazowsze 2020, z lewej strony nazwa MIAS w kolorze czarnym, pośrodku nazwa Mazowsze w kolorze czerwonym, pod nią napis Serce Polski w kolorze czarnym z prawej strony napis 2020 w kolorze czarnym