Meteo alert pierwszego stopnia: Przymrozki | Konstancin-Jeziorna

Meteo alert pierwszego stopnia: Przymrozki

19-03-2024
fot. Pixabay

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie przed przymrozkami. Spadek temperatury powietrza prognozowany jest od godz. 6.12 we wtorek (19 marca) do godz. 8.00 w środę (20 marca) i może wynieść od -2°C do -4°C przy gruncie.

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie pierwszego stopnia przed przymrozkami. Alert obowiązuje od godz. 6.12 we wtorek (19 marca) do godz. 8.00 w środę (20 marca). Synoptycy prognozują lokalnie spadek temperatury do około -2°C (przy gruncie do -4°C). Temperatura maksymalna we wtorek (19 marca) wyniesie około 6°C. Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska IMGW szacuje na 80 proc.

Autor
Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej
Do pobrania
Załącznik Size
Meteo alert – przymrozki – 19.03.2024 159.67 KB

Najnowsze aktualności

  • Grafika wektorowa. Plakat promujący konferencje.

    LGD Perły Mazowsza zaprasza na konferencję

    Stowarzyszenie Perły Mazowsza – Lokalna Grupa Działania zaprasza 28 maja br. na konferencję otwierającą realizację nowej strategii rozwoju na lata 2023–2027. Na spotkaniu zaprezentowane zostaną m.in. projekty grantowe, zakresy tematyczne planowanych naborów czy zasady otrzymania wsparcia.
  • Grupa kilkunastu osób stoi obok siebie.

    Konstancińscy harcerze przeszli szlakiem św. Jakuba

    Harcerze z Uroczyska Konstancin kolejny raz pokazali, że nie ma dla nich rzeczy niemożliwych i przeszli szlakiem św. Jakuba. 11 druhów drogę z portugalskiego Viana do Castelo do Santiago de Compostela pokonało w 9 dni. Trasa liczyła ponad 220 kilometrów.