Meteo alert pierwszego stopnia: Przymrozki | Konstancin-Jeziorna

Meteo alert pierwszego stopnia: Przymrozki

25-03-2024
fot. Pixabay

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie przed przymrozkami. Spadek temperatury powietrza prognozowany jest od godz. 22.00 w poniedziałek (25 marca) do godz. 8.00 we wtorek (26 marca) i może wynieść do -2°C, lokalnie do -4°C, a przy gruncie do -6°C.

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie pierwszego stopnia przed przymrozkami. Alert obowiązuje od godz. 22.00 w poniedziałek (25 marca) do godz. 8.00 we wtorek (26 marca). Synoptycy prognozują lokalnie spadek temperatury do -2°C, lokalnie do -4°C (przy gruncie do -6°C). Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska IMGW szacuje na 80 proc.

Autor
Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej
Do pobrania
Załącznik Size
Meteo alert – przymrozki – 25.03.2024 159.51 KB

Najnowsze aktualności

  • Na górze czerwony napis meteo alert poprzedzony wykrzyknikiem. Obok niego logo Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej – niebieski okrąg z białymi literami IMGW, poniżej niebieski napis burze. W tle fragment granatowego parasola oraz krople deszczu.

    Meteo alert pierwszego stopnia: Burze

    Zapowiada się burzowe popołudnie i wieczór. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał dla powiatu piaseczyńskiego ostrzeżenie pierwszego stopnia. Alert obowiązuje w sobotę (18 maja) od godz. 13.00 do godz. 22.00. Służby apelują o zachowanie szczególnej ostrożności.
  • Grafika wektorowa. Plakat promujący konferencje.

    LGD Perły Mazowsza zaprasza na konferencję

    Stowarzyszenie Perły Mazowsza – Lokalna Grupa Działania zaprasza 28 maja br. na konferencję otwierającą realizację nowej strategii rozwoju na lata 2023–2027. Na spotkaniu zaprezentowane zostaną m.in. projekty grantowe, zakresy tematyczne planowanych naborów czy zasady otrzymania wsparcia.