Dodatkowe pieniądze na funkcjonowanie gminnego żłobka | Konstancin-Jeziorna

Dodatkowe pieniądze na funkcjonowanie gminnego żłobka

18-11-2021

Dodatkowe pieniądze dla Konstancina-Jeziorny. Tym razem samorząd otrzymał 81 tys. zł dofinansowania na realizację zadań własnych z zakresu organizacji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3. Środki zostaną przeznaczone na bieżące funkcjonowanie Gminnego Żłobka nr 1.

Przyznane środki to dodatkowe dofinansowanie w formie dotacji celowej z budżetu państwa. Gmina Konstancin-Jeziorna otrzymała tym razem 81 tys. zł na funkcjonowanie Gminnego Żłobka nr 1 przy ul. Anny Walentynowicz 3A, do którego uczęszcza 75 dzieci. Pieniądze zostaną przeznaczone m.in. na wynagrodzenia dla personelu, koszty dostawy mediów i utrzymanie czystości w placówce.

Uroczystość podpisania umów z udziałem Artura Standowicza, wicewojewody mazowieckiego odbyła się w minioną środę (17 listopada) w Mazowieckim Urzędzie Wojewódzkim w Warszawie. Gminę Konstancin-Jeziorna reprezentował na niej Dariusz Zieliński, drugi zastępca burmistrza.

Autor
Agnieszka Jarzębska-Isio

Najnowsze aktualności

  • Grafika promująca Męską Niedzielę

    Konstancin-Jeziorna na niebiesko – Męska Niedziela już 23…

    Bezpłatne badania – USG jąder i poziomu PSA, konsultacje ze specjalistami, wykłady oraz strefy fitness i relaksu – to część atrakcji, które czekają na uczestników Męskiej Niedzieli organizowanej w ramach akcji Movember – Niebieski Listopad. Już 23 listopada zapraszamy do Urzędu Miasta i Gminy.
  • Żeliwna pokrywa od szamba. Wokół niej są rozsypane kamyki.

    Szamba i przydomowe oczyszczalnie ścieków pod kontrolą

    W gminie Konstancin-Jeziorna niebawem rozpoczną się kolejne kontrole szamb i przydomowych oczyszczalni ścieków. Sprawdzane będą umowy z przedsiębiorcą odbierającym nieczystości oraz dowody potwierdzające uiszczanie opłat za wywóz szamba lub osadów ściekowych z ostatnich 12 miesięcy.