Godziny otwarcia gminnego PSZOK w długi majowy weekend | Konstancin-Jeziorna

Godziny otwarcia gminnego PSZOK w długi majowy weekend

30-04-2025

W piątek (2 maja) Gminny Punkt Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych w Konstancinie-Jeziornie będzie otwarty w standardowych godzinach, czyli od 10.00 do 18.00. Natomiast będzie nieczynny w czwartek (1 maja) i w sobotę (3 maja), z uwagi na przypadające w te dni święta.

PSZOK, zlokalizowany przy ul. Mirkowskiej 43C, przyjmuje m.in. posegregowane odpady, w tym wielkogabarytowe, remontowo-budowlane, opony, odzież i tekstylia, niebezpieczne oraz elektroodpady. Harmonogram funkcjonowania punktu w długi weekend majowy przedstawia się następująco:

  • czwartek, 1 maja (Święto Pracy) – nieczynne;
  • piątek, 2 maja – czynne w godz. 10.00–18.00;
  • sobota, 3 maja (Święto Konstytucji 3 Maja) – nieczynne.

Prosimy mieszkańców o uwzględnienie tych zmian w swoich planach.

Autor
Anna Błażewicz-Orczykowska

Najnowsze aktualności

  • Dzieci bawiące się klockami, siedzą na podłodze w przedszkolu.

    Rekrutacja uzupełniająca do przedszkoli i oddziałów…

    W poniedziałek (5 maja) rusza nabór uzupełniający do miejskich przedszkoli oraz oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych. W dziewięciu placówkach dostępnych jest jeszcze łącznie 109 wolnych miejsc. Wnioski można składać wyłącznie drogą elektroniczną.
  • Rondo ozdobione polskimi flagami, otoczone znakami drogowymi i zielenią, znajduje się przy ulicy Warszawskiej w słoneczny dzień.

    Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej – wywieś biało-…

    2 maja obchodzimy Dzień Flagi RP. Uczcijmy go wspólnie. Zachęcamy mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna do wywieszenia biało-czerwonej flagi na domach, balkonach i posesjach. To symboliczny gest, który wyraża naszą wspólnotę, dumę narodową i szacunek dla Ojczyzny.