Gmina i Muzeum Wycinanki na targach turystycznych | Konstancin-Jeziorna

Gmina i Muzeum Wycinanki na targach turystycznych

17-03-2023

Gmina Konstancin-Jeziorna oraz Muzeum Wycinanki w dniach 17–18 marca 2023 roku prezentują swoją ofertę na Międzynarodowych Targach Turystycznych ITTF, które odbywają się w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Znajdziecie nas na stoisku regionalnym Mazowsza.

Międzynarodowe Targi Turystyczne ITTF Warsaw to najważniejsze w Polsce wydarzenie skierowane do branży turystycznej. Wydarzenie odbywa się w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie, a uczestniczą w nim m.in. zagraniczne, narodowe oraz lokalne organizacje turystyczne, izby i stowarzyszenia, touroperatorzy, przewoźnicy, branża hotelarska, firmy związane z nowymi technologiami w turystyce, a także samorządy.

Na targach oczywiście nie mogło zabraknąć gminy Konstancin-Jeziorna, której towarzyszy Muzeum Wycinaki. Na każdego, kto w dniach 17–18 marca odwiedzi stoisko regionalne Mazowsza czekają m.in. mapy, przewodniki i inne wydawnictwa turystyczne, a także pamiątkowe gadżety. Zainteresowani mogą też wziąć udział w warsztatach wycinankarskich. Targi czynne są w godz. 10.00–17.00. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej: www.ittfwarsaw.pl.

Autor
Patryk Siepsiak