Ostatni moment na zgłoszenie się na Jarmark Świąteczny | Konstancin-Jeziorna

Ostatni moment na zgłoszenie się na Jarmark Świąteczny

27-11-2023
fot. A. Piętka

Jeszcze tylko do czwartku (30 listopada) można przesyłać zgłoszenia jako wystawca na tegoroczny Jarmark Świąteczny. Odbędzie się on 17 grudnia w Parku Zdrojowym. Tradycyjnie poszukujemy artystów, rękodzielników i lokalnych przedsiębiorców.

17 grudnia, tuż przed świętami Bożego Narodzenia, w Konstancinie-Jeziornie odbędzie się doroczny jarmark. Jak zawsze będzie on okazją, aby zaopatrzyć się w świąteczne ozdoby, smakołyki i nietuzinkowe prezenty. Do dyspozycji wystawców będzie 20 domków handlowych, które staną w głównej alei Parku Zdrojowego. Na odwiedzających zaplanowano mnóstwo atrakcji. Podczas imprezy nie zabraknie występów lokalnych zespołów, koncertu kolęd, warsztatów ozdób choinkowych oraz spotkania ze św. Mikołajem. 

Zapraszamy wystawców

Mimo że do 17 grudnia pozostało jeszcze trochę czasu, już dzisiaj zapraszamy wystawców, którzy chcieliby wziąć udział w konstancińskim jarmarku, do przesyłania zgłoszeń i skorzystania z możliwości prezentacji oraz sprzedaży swoich wyrobów podczas imprezy. Zależy nam, aby oferowany asortyment był różnorodny i oryginalny, dlatego w szczególności poszukujemy m.in. artystów i rękodzielników. Swoje stoiska mogą mieć również placówki oświatowe, kluby seniorów, koła gospodyń wiejskich i organizacje pozarządowe.

Zgłoszenia

Kartę zgłoszenia (formularz do pobrania poniżej) należy złożyć w kancelarii Urzędu Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna (ul. Piaseczyńska 77). Można ją również przesłać pocztą tradycyjna na adres urzędu lub mailem na adres: promocjaatkonstancinjeziorna [dot] pl. W temacie wiadomości prosimy wpisać: „Jarmark Świąteczny 2023”. Nabór wystawców będzie prowadzony do 30 listopada 2023 r. Więcej informacji w załączonym regulaminie oraz pod nr. tel. 22 484 24 41.

Autor
Patryk Siepsiak