Świętowania ciąg dalszy, zapraszamy na „Babski weekend” | Konstancin-Jeziorna

Świętowania ciąg dalszy, zapraszamy na „Babski weekend”

10-03-2023

W najbliższy weekend (11 i 12 marca) kontynuujemy świętowanie Dnia Kobiet. Zapraszamy do Konstancińskiego Domu Kultury na „Babski weekend”. W programie wiele atrakcji. Czekają m.in. warsztaty, spotkania, koncert, seanse filmowe, targi rękodzieła i desingu. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Świętowania Dnia Kobiet ciąg dalszy. Konstanciński Dom Kultury zaprasza w najbliższy weekend (11–12 marca) na „Babski weekend”. Z tej okazji na mieszkanki gminy Konstancin-Jeziorna czekają wyjątkowych atrakcje. W ramach wydarzenia zaplanowano m.in. warsztaty, spotkania z niezwykłymi kobietami, seanse filmowe oraz targi mody, designu i rękodzieła. Szczegółowy program poniżej. 

Program

sobota (11 marca)

 • 15.00–18.00 Stoiska z kosmetykami i produktami ziołowymi (wstęp wolny).
 • 15.00–18.00 Warsztaty „Kreuj swoje marzenia”, na których m.in. będzie można dowiedzieć się jak prawidłowo wykonać mapę marzeń oraz „Domowe spa”, m.in. o podstawach pielęgnacji z wykorzystaniem otaczających nas roślin (wstęp wolny).
 • 16.00 Spotkanie z Wiolettą Mrozek, która opowie o swoim nowym domu w Afryce (wstęp wolny).
 • 17.30 Spotkanie autorskie z Witoldem Horwathem, autorem powieści „Lisica” (wstęp wolny).
 • 19.00 Seans filmowy „Zupa nic” (wejście biletowane).

niedziela (12 marca)

 • 11.00–18.00 Targi rękodzieła i designu „Kwestia Gustu” (wstęp wolny).
 • 18.00 Spektakl „Matka Polka Terrorystka” w wykonaniu Anety Todorczuk (wejście biletowane).

Bilety do kupienia w kasie KDK oraz na hugonowka.pl: film – 15 zł, spektakl – 30 zł lub Babski bilet (film i spektakl) – 35 zł. Więcej informacji na temat „Babskiego weekendu” na stronie Konstancińskiego Domu Kultury oraz pod nr. tel.: 22 484 20 20.

Autor
Julita Wołoszyńska-Matysek

Najnowsze aktualności

 • Ściana budynku, ceglana czerwona elewacja. Przed nim chodnik, a w tle rosną krzewy i drzewa.

  Ostatni moment na złożenie wniosku do budżetu gminy na 2024…

  Do 30 września m.in. radni, organizacje pozarządowe i mieszkańcy mogą składać wnioski do projektu budżetu gminy Konstancin-Jeziorna na 2024 rok. Zgłaszane propozycje muszą dotyczyć wyłącznie zadań własnych gminy.
 • Fragment dachu z kominem. Nad nim niebieskie niebo.

  Ruszyła kampania społeczna: Sadza płonie. Czad zabija. Żyj!

  Ruszyła trzecia edycja kampanii społecznej Międzywojewódzkiego Cechu Kominiarzy pod hasłem: „Sadza płonie. Czad zabija. Żyj!”. Akcja skierowana jest do właścicieli, zarządców i użytkowników budynków.