Nagrody pieniężne i wyróżnienia za wyniki sportowe | Konstancin-Jeziorna

Nagrody pieniężne i wyróżnienia za wyniki sportowe

16-09-2021

Najbardziej utalentowani i osiągający wybitne wyniki sportowcy mogą otrzymać nagrodę pieniężną i wyróżnienie od burmistrza gminy Konstancin-Jeziorna. Termin przyjmowania wniosków mija 15 października. 

Nagrody przyznawane są raz w roku przez burmistrza gminy Konstancin-Jeziorna. Mogą się o nie ubiegać sportowcy mieszkający w naszej gminie, którzy mają na swoim koncie wybitne wyniki w międzynarodowym lub krajowym współzawodnictwie w sportach indywidualnych lub w zespołowych. Brane pod uwagę są osiągnięcia zdobyte od 1 listopada 2020 r. do 30 września 2021 r.  

Złóż wniosek

Wniosek o przyznanie nagrody pieniężnej i wyróżnienia należy złożyć na formularzu, który dostępny jest do pobrania poniżej. Jest na to czas do 15 października. Do wniosku należy dołączyć dokument potwierdzający osiągnięty wynik sportowy i zgodę zawodnika lub opiekuna prawnego.

Wypełnione dokumenty można:

 • wrzucić do skrzynki podawczej w holu urzędu (wejście od ul. Kolejowej);
 • przesłać pocztą na adres: Urzędu Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna (ul. Piaseczyńska 77, 05-520 Konstancin-Jeziorna);
 • przesłać drogą elektroniczną na adres e-mail: kancelariaatkonstancinjeziorna [dot] pl lub
 • poprzez platformę ePUAP:/4576mqsekc/SkrytkaESP.

Osobie, która osiągnęła i zgłosiła kilka wyników sportowych przyznaje się nagrodę tylko za jedno, najwyższe osiągnięcie sportowe. Szczegółowe zasady przyznawania nagród i wyróżnień dostępne są w regulaminie (do pobrania poniżej). 

Autor
Agnieszka Jarzębska-Isio

Najnowsze aktualności

 • Dwa wozy strażackie, stojące przed dużym odnowionym budynkiem Ochotniczej Straży Pożarnej w Konstancinie-Jeziornie.

  OSP Konstancin-Jeziorna z dofinansowaniem na zakup wozu

  Do strażaków ochotników z Konstancina-Jeziorny trafi nowy samochód ratowniczo-gaśniczy. Jednostka OSP na zakup ciężkiego wozu dostanie 600 tys. zł dofinansowania. Drugie tyle dołoży gmina Konstancin-Jeziorna ze swojego budżetu.
 • Ulica, po której jedzie czerwono-pomarańczowy autobus komunikacji miejskiej. Nad jego przednią szybą wyświetla się napis: 710 Osiedle Kabaty.

  Komunikacja miejska bez zmian w czasie ferii zimowych

  W czasie tegorocznych ferii nie będzie zmian w komunikacji miejskiej na obszarze naszej gminy – informuje Zarząd Transportu Miejskiego w Warszawie. Od 29 stycznia do 13 lutego autobusy będą kursowały według stałych rozkładów jazdy.