PGE Dystrybucja zapowiada kolejne wyłączenia prądu | Konstancin-Jeziorna

PGE Dystrybucja zapowiada kolejne wyłączenia prądu

09-01-2024

Zaplanowana na 8 stycznia przerwa w dostawie prądu w miejscowości Habdzin została przełożona na najbliższy poniedziałek (15 stycznia). Jak zapowiada PGE Dystrybucja prądu nie będzie w nieruchomościach od nr 1 do 41 w godz. 9.00–13.00. Ma to związek z pracami modernizacyjnymi sieci elektroenergetycznej.

Jak informuje PGE Dystrybucja prądu nie będzie w poniedziałek (15 stycznia) w Habdzinie w nieruchomościach od nr 1 do nr 41. Ograniczenia w jego dostawie będą trwały od godz. 9.00 do godz. 13.00. Ma to związek z pracami modernizacyjnymi sieci elektroenergetycznej.

Aktualne komunikaty o przerwach w dostawach prądu w rejonie energetycznym Konstancin-Jeziorna publikowane są na stronie pgedystrybucja.pl. Pogotowie energetyczne – 991.

Autor
Natalia Poncyljusz

Najnowsze aktualności

  • CUW

    Centrum Usług Wspólnych rusza pełną parą

    Centrum Usług Wspólnych działa już w wyremontowanych pomieszczeniach ratusza. Od 1 stycznia do dotychczas realizowanych przez jednostkę zadań dołączy pełna obsługa finansowo-księgowa oraz płacowa gminnych placówek oświatowych i żłobka.
  • Urząd Miasta i Gminy

    Praca Urzędu Miasta i Gminy w okresie noworocznym

    Przypominamy, że w okresie noworocznym nastąpią zmiany w pracy Urzędu Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna. W dniach 31 grudnia oraz 2 stycznia 2026 r. magistrat będzie nieczynny. Przepraszamy za utrudnienia i dziękujemy za zrozumienie.