Zabierz głos! Konsultacje programu współpracy z NGO | Konstancin-Jeziorna

Zabierz głos! Konsultacje programu współpracy z NGO

27-10-2022

Ruszyły konsultacje programu współpracy gminy Konstancin-Jeziorna z organizacjami pozarządowymi na rok 2023. Zachęcamy do zapoznania się z jego treścią. Uwagi do projektu dokumentu można zgłaszać do 8 listopada.

Celem konsultacji, które potrwają od 26 października do 8 listopada 2022 r., jest zebranie uwag i opinii organizacji pozarządowych w zakresie planowanej na rok 2023 przez gminę Konstancin-Jeziorna współpracy z trzecim sektorem. Projekt programu został stworzony na bazie dokumentu obowiązującego w bieżącym roku.

Uwagi na formularzu

Wszystkie zainteresowane podmioty – organizacje pozarządowe oraz podmioty, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie – zapraszamy do zapoznania się z projektem programu (do pobrania poniżej) i wzięcia udziału w konsultacjach.

Wszelkie uwagi i propozycje zmian w treści dokumentu można zgłaszać do 8 listopada 2022 r. do godz. 15.00 dostarczając wypełniony formularz (do pobrania poniżej):

 • pocztą lub pocztą kurierską na adres: Urząd Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna, ul. Piaseczyńska 77, 05-520 Konstancin-Jeziorna;
 • bezpośrednio do Urzędu Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna (ul. Piaseczyńska 77);
 • mailowo na adres: urzadatkonstancinjeziorna [dot] pl.
Autor
Biuro Komunikacji Społecznej

Najnowsze aktualności

 • Na górze czerwony napis meteo alert poprzedzony wykrzyknikiem. Obok niego logo Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej – niebieski okrąg z białymi literami IMGW, poniżej niebieski napis burze. W tle fragment granatowego parasola oraz krople deszczu.

  Meteo alert pierwszego stopnia: Burze

  Zapowiada się burzowe popołudnie i wieczór. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał dla powiatu piaseczyńskiego ostrzeżenie pierwszego stopnia. Alert obowiązuje w sobotę (18 maja) od godz. 13.00 do godz. 22.00. Służby apelują o zachowanie szczególnej ostrożności.
 • Grafika wektorowa. Plakat promujący konferencje.

  LGD Perły Mazowsza zaprasza na konferencję

  Stowarzyszenie Perły Mazowsza – Lokalna Grupa Działania zaprasza 28 maja br. na konferencję otwierającą realizację nowej strategii rozwoju na lata 2023–2027. Na spotkaniu zaprezentowane zostaną m.in. projekty grantowe, zakresy tematyczne planowanych naborów czy zasady otrzymania wsparcia.