Bezpłatne spływy kajakowe po rzece Jeziorce | Konstancin-Jeziorna

Bezpłatne spływy kajakowe po rzece Jeziorce

18-08-2022
fot. A. Piętka

Spływy, piesze wędrówki i rajd rowerowy – stowarzyszenia Werwa i Gradiam zapraszają do aktywnego wypoczynku. Najbliższe wydarzenie, wyprawa kajakiem po nurcie rzeki Jeziorki, już 20 i 28 sierpnia. Start o godz. 11.00. Obowiązują zapisy.

Wszystkich miłośników przyrody i wodnych aktywności zapraszamy 20 i 28 sierpnia na spływy kajakowe rzeką Jeziorką organizowane przez stowarzyszenia Werwa i Gradiam. Start o godz. 11.00 z portu w Górkach Szymona w Zalesiu Dolnym. W czasie spływów planowane są przerwy na ogniska z pieczeniem kiełbasek. Na wydarzenia obowiązują zapisy pod adresem e-mail: stowarzyszeniewerwaatgmail [dot] com

Organizacja spływów kajakowych została dofinansowana ze środków budżetu województwa mazowieckiego. W planach są jeszcze rajd rowerowy z przeprawą promową do Karczewa (we wrześniu) oraz spacery z kijami po Chojnowskim Parku Krajobrazowym (w październiku).

Więcej informacji można znaleźć na profilu facebookowym Stowarzyszenia Werwa.

Autor
Agnieszka Jarzębska-Isio

Najnowsze aktualności

  • Fragment mapy. Czarną grubą linią, o nieregularnym kształcie, zaznaczono granice obszaru objętego miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.

    Rejon ul. Kolejowej – wyłożenie projektu planu i dyskusja

    Od 31 stycznia do 21 lutego 2023 r. trwa wyłożenie do publicznego wglądu projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego centrum Konstancina-Jeziorny – rejon ul. Kolejowej (etap 1). Dyskusja nad dokumentem obędzie się 9 lutego 2023 r. o godz. 17.00 w Urzędzie Miasta i Gminy.
  • Grafika wektorowa. Duże litery skrótu NGO pod nimi tekst: powiat piaseczyński.

    Starostwo ogłosiło konkurs dla organizacji pozarządowych

    Do 16 lutego 2023 r. Starostwo Powiatowe w Piasecznie prowadzi nabór ofert na realizację zadań publicznych w zakresie kultury, sportu oraz zdrowia. Na organizację różnych przedsięwzięć zaplanowano łącznie 343 tys. zł. Konkurs skierowany jest do organizacji pozarządowych.