Konstancińskie siatkarki wygrały turniej w Warszawie | Konstancin-Jeziorna

Konstancińskie siatkarki wygrały turniej w Warszawie

06-10-2021
fot. SPS Konstancin-Jeziorna

Świetny występ naszych siatkarek w turnieju Esperanto Cup 2021. Zawodniczki ze Stowarzyszenia Piłki Siatkowej Konstancin-Jeziorna stanęły na najwyższym stopniu podium. Rozgrywki odbyły się w Warszawie. Gratulujemy sukcesu!

Turniej Esperanto Cup odbył się 26 września w Warszawie. W zawodach startowało pięć drużyn: Stowarzyszenie Piłki Siatkowej Konstancin-Jeziorna, Międzyszkolny Klub Sportowy Olimp Mińsk Mazowiecki, Klub Sportowy Halinów Sekcja Siatkarska, Uczniowski Klub Sportowy Orlęta Raszyn oraz Esperanto Warszawa. 

Turniej rozegrano według sytemu każdy gra z każdym. W pierwszym meczu konstancińska reprezentacja rywalizowała z gospodarzami zawodów –  UKS Esperanto Warszawa, których pokonała 2:0. Następnie grała z UKS Orlęta Raszyn, KS Halinów i MKS Olimp Mińsk Mazowiecki. Wszystkie spotkania siatkarki wygrały 2:1 i tym samym zdobyły puchar turnieju. Ponadto, zgarnęły też nagrody indywidualne – Karolina Narożnik została najlepszą zawodniczką turnieju, a Alina Urbanovich – rozgrywającą. Konstancińskie zawodniczki do turnieju przygotowywała ich trenerka Małgorzata Skorupa. Gratulujemy sukcesu!

Autor
Agnieszka Jarzębska-Isio

Najnowsze aktualności

  • Trzy osoby pakują do kartonowych pudełek artykuły spożywcze i higieniczne.

    Wspólna akcja pomocowa dla ukraińskich rodzin

    Supermarket Auchan w Konstancinie-Jeziornie, za pośrednictwem OSP Bielawa, przekazał dary rzeczowe dla uchodźców z Ukrainy. Swoją cegiełkę dołożyli także pracownicy Urzędu Miasta i Gminy. Artykuły spożywcze i higieniczne trafiły do osób, które zwróciły się do magistratu o pomoc.
  • Plakat z grafiką rzeki i konurem drzewa. Tytuł: Święto wody

    Rzeka Mała źródłem inspiracji dla Święta Wody

    W niedzielę (29 maja) w Hugonówce odbędzie się Święto Wody, wydarzenie inspirowane nurtem rzeki Małej. W programie znajdą się m.in. warsztaty dla dzieci, spacer przyrodniczo-edukacyjny, pokaz filmu, wystawa fotografii oraz spotkania autorskie. Wszystko to z troski o wodne ekosystemy.