Lodowisko w Parku Zdrojowym nieczynne do odwołania | Konstancin-Jeziorna

Lodowisko w Parku Zdrojowym nieczynne do odwołania

23-02-2024
fot. A. Piętka

Nie mamy dobrych informacji dla fanów jazdy na łyżwach. Jak informuje Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Konstancinie-Jeziornie, z uwagi na opady deszczu i wysoką temperaturę, lodowisko miejskie w Parku Zdrojowym będzie nieczynne w najbliższych dniach.

Dodatnie temperatury i padający deszcz, które nie sprzyjają utrzymaniu zmrożonej tafli lodu, uniemożliwiły w piątek (23 lutego) otwarcie lodowiska miejskiego w Parku Zdrojowym. Niestety najbliższe dni nie zapowiadają się lepiej, dlatego – jak informuje Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Konstancinie-Jeziornie – ślizgawka pozostaje zamknięta do odwołania. O jej ponownym otwarciu GOSiR poinformuje na swojej stronie internetowej oraz na Facebooku.

Autor
Agnieszka Jarzębska-Isio

Najnowsze aktualności

  • Na górze czerwony napis meteo alert poprzedzony wykrzyknikiem. Obok niego logo Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej – niebieski okrąg z białymi literami IMGW, poniżej niebieski napis burze. W tle fragment granatowego parasola oraz krople deszczu.

    Meteo alert pierwszego stopnia: Burze

    Zapowiada się burzowe popołudnie i wieczór. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał dla powiatu piaseczyńskiego ostrzeżenie pierwszego stopnia. Alert obowiązuje w sobotę (18 maja) od godz. 13.00 do godz. 22.00. Służby apelują o zachowanie szczególnej ostrożności.
  • Grafika wektorowa. Plakat promujący konferencje.

    LGD Perły Mazowsza zaprasza na konferencję

    Stowarzyszenie Perły Mazowsza – Lokalna Grupa Działania zaprasza 28 maja br. na konferencję otwierającą realizację nowej strategii rozwoju na lata 2023–2027. Na spotkaniu zaprezentowane zostaną m.in. projekty grantowe, zakresy tematyczne planowanych naborów czy zasady otrzymania wsparcia.