Nagrody i wyróżnienia za osiągnięcia sportowe – złóż wniosek | Konstancin-Jeziorna

Nagrody i wyróżnienia za osiągnięcia sportowe – złóż wniosek

05-10-2022

Sportowcy z gminy Konstancin-Jeziorna mogą ubiegać się o nagrodę pieniężną i wyróżnienie za wysokie wyniki we współzawodnictwie międzynarodowym lub krajowym. Trzeba jednak złożyć wniosek. Urząd Miasta i Gminy przyjmuje je do 15 października.

Nagrody i wyróżnienia dla zawodników za wysokie wyniki sportowe we współzawodnictwie międzynarodowym lub krajowym są finansowane z budżetu gminy Konstancin-Jeziorna i przyznawane raz w roku. Mogą się o nie ubiegać sportowcy – indywidualnie lub drużynowo, którzy mieszkają w gminie Konstancin-Jeziorna, i mają na swoim koncie osiągnięcia zdobyte w okresie od 1 października 2021 r. do 30 września 2022 r.

Składanie wniosków

Z wnioskiem o nagrodę i wyróżnienie może wystąpić:

 • pełnoletni zawodnik;
 • opiekun prawny zawodnika;
 • klub, stowarzyszenie lub fundacja (za zgodą pełnoletniego zawodnika lub opiekuna prawnego zawodnika);
 • jednostka oświatowa (za zgodą pełnoletniego zawodnika lub opiekuna prawnego zawodnika);
 • osoba fizyczna (za zgodą pełnoletniego zawodnika lub opiekuna prawnego zawodnika).

Wniosek należy złożyć na formularzu (do pobrania poniżej) w nieprzekraczalnym terminie do 15 października 2022 r.:

 • w kancelarii Urzędu Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna przy ul. Piaseczyńskiej 77 (pon.–pt. w godz. 9.00–15.00);
 • drogą korespondencyjną na adres: Urząd Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna (ul. Piaseczyńska 77, 05-520 Konstancin-Jeziorna) – liczy się data wpływu do urzędu lub
 • za pomocą elektronicznej skrzynki podawczej na platformie ePUAP: /4576mqsekc/SkrytkaESP.

Dodatkowe informacje

Do wniosku należy dołączyć dokument potwierdzający osiągnięty wysoki wynik sportowy oraz zgodę zawodnika lub opiekuna prawnego na złożenie wniosku. Osobie, która osiągnęła i zgłosiła kilka sukcesów sportowych, przyznaje się nagrodę tylko za jedno, najwyższe osiągnięcie. Szczegółowe zasady przyznawania nagród i wyróżnień dostępne są w regulaminie (do pobrania poniżej). 

Autor
Patryk Siepsiak

Najnowsze aktualności

 • Na górze czerwony napis meteo alert poprzedzony wykrzyknikiem. Obok niego logo Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej - niebieski okrąg z białymi literami IMGW, poniżej szary napis oblodzenie. W tle widać samochód jadący ulicą asfaltową przez las.

  Meteo alert pierwszego stopnia: Oblodzenie

  Pogoda znów zrobi się niebezpieczna. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie pierwszego stopnia przed oblodzeniem. Alert obowiązuje w powiecie piaseczyńskim od północy do godz. 7.00 w sobotę (4 lutego). Drogi i chodniki mogą być śliskie.
 • Grafika wektorowa. Napis informujący o naborze do grup tematycznych wśród ekspertów i członków NGO, na tle warszawskich wieżowców.r

  Poszukiwani eksperci i przedstawiciele trzeciego sektora

  Stowarzyszenie Metropolia Warszaw przedłużyło nabór ekspertów oraz przedstawicieli organizacji pozarządowych, którzy zaangażują się w przygotowanie „Strategii rozwoju metropolii warszawskiej do 2040 roku”. Zgłoszenia od kandydatów będą przyjmowane do 17 lutego 2023 r.