Przyjdź 8 lutego na pokazowe zajęcia jogi w Opaczy | Konstancin-Jeziorna

Przyjdź 8 lutego na pokazowe zajęcia jogi w Opaczy

05-02-2024

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na pokazowe zajęcia jogi dla początkujących. Odbędą się one w najbliższy czwartek (8 lutego) o godz. 18.40 w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 6 w Opaczy. Udział bezpłatny. 

Ćwiczenie jogi przynosi wiele korzyści dla zdrowia i samopoczucia. Działa terapeutycznie na wiele schorzeń, wzmacnia mięśnie, przynosi odprężenie. Daje też sporo pozytywnej energii i radości.

Jeżeli zastanawiasz się, czy joga jest dla ciebie, jak wyglądają takie ćwiczenia, to masz możliwość to sprawdzić. Zapraszamy w najbliższy czwartek (8 lutego) o godz. 18.40 na pokazowe zajęcia dla początkujących. Odbędą się one w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 6 w Opaczy, a poprowadzi je instruktorka Marta Chmielewska. Wstęp wolny.

W planach Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Konstancinie-Jeziornie jest uruchomienie w Opaczy cyklicznych bezpłatnych zajęć jogi, ale będzie to uzależnione od frekwencji na czwartkowym spotkaniu.

Autor
Patryk Siepsiak

Najnowsze aktualności

  • Grafika wektorowa. Plakat promujący konferencje.

    LGD Perły Mazowsza zaprasza na konferencję

    Stowarzyszenie Perły Mazowsza – Lokalna Grupa Działania zaprasza 28 maja br. na konferencję otwierającą realizację nowej strategii rozwoju na lata 2023–2027. Na spotkaniu zaprezentowane zostaną m.in. projekty grantowe, zakresy tematyczne planowanych naborów czy zasady otrzymania wsparcia.
  • Grupa kilkunastu osób stoi obok siebie.

    Konstancińscy harcerze przeszli szlakiem św. Jakuba

    Harcerze z Uroczyska Konstancin kolejny raz pokazali, że nie ma dla nich rzeczy niemożliwych i przeszli szlakiem św. Jakuba. 11 druhów drogę z portugalskiego Viana do Castelo do Santiago de Compostela pokonało w 9 dni. Trasa liczyła ponad 220 kilometrów.